در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • لزوم اتمام سریع‎تر پروژه‎های در دست احداث فرودگاه مهرآباد


  در فرودگاه مهرآباد اتفاقات خوبی در زمینه ارتقای خدمات افتاده است که مرهون تلاش‎ها و زحمات شبانه‎روزی مدیران و کارکنان آن است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران در بازدید سرزده ، از پروژه‎های در دست احداث فرودگاه مهرآباد دیدن و بر سرعت‎دهی به انجام آنها تأکید کرد .

  رحمت‎اله مه‌آبادی در این بازدید پروژه‎های نیمه تمام این فرودگاه شامل ورودی ایستگاه ۴ مترو به ترمینال ۲ و همچنین جابه جایی غرفه‎های تجاری و ساماندهی تاکسی‎های فرودگاه را مورد بازدید و بررسی قرار داد .

  مه آبادی که در این بازدید که غلامحسین باقریان ، عضو هیئت مدیره و معاون عملیات فرودگاهی و علی رستمی مدیر کل فرودگاه مهرآباد را در کنار خود داشت ، از آنها خواست تا با پیگیری جدی مسائل موجود ، زمینه اتمام و بهره‎برداری از این پروژه‎ها را فراهم کنند .

  وی ضمن قدردانی از اقدامات این اداره کل در زمینه ارتقای خدمات فرودگاهی گفت : در فرودگاه مهرآباد اتفاقات خوبی در زمینه ارتقای خدمات افتاده است که مرهون تلاش‎ها و زحمات شبانه‎روزی مدیران و کارکنان آن است . البته این پایان ارائه خدمات بهینه به مسافران فرودگاهی نیست ، بلکه شروع خدمات با کیفیت و مطابق با استانداردهای روز است .
  مطالب مرتبط

  جزئیات فعالیت‎های انجام شده در فرودگاه بندرعباس

  جزئیات فعالیت‎های انجام شده در فرودگاه بندرعباس

  به منظور رفاه مسافران در سوار شدن به هواپیماها و پیاده شدن از آنها ، شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در بهمن سال ۹۶ یک دستگاه ایربریج را به ما تحویل داد که با سرعت کار اجرای شبکه برق آن توسط همکارانم در فرودگاه انجام شد . اکنون این دستگاه نصب شده است و امیدواریم بزودی مورد ...

  |

  نظرات کاربران