در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • انجام عملیات بهسازی و روکش آسفالت آزادراه زنجان – سرچم


  از ابتدای امسال تاکنون بالغ بر ۱۵ هزار و ۸۰۰ تن آسفالت به منظور لکه‌گیری در محورهای اصلی ، فرعی و روستایی و راه‌های مواصلاتی استان مورد استفاده قرار گرفته است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان گفت : انجام عملیات بهسازی و روکش آسفالت آزادراه زنجان – سرچم در دو باند جنوبی و شمالی در حال انجام است .

  جواد یوسفی با اعلام این خبر افزود : آسفالت تراشی ، لکه‌گیری موضعی ، اجرای روکش آسفالتی و استفاده از مواد ژئوکامپوزیت در برخی از نقاط توسط پیمانکاران واجد شرایط در حال انجام است . از کیلومتر ۰ تا ۵۰ آزادراه زنجان – سرچم در این پروژه مورد بهسازی و روکش آسفالت قرار می گیرد .

  معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان بیان کرد : از ابتدای امسال تاکنون بالغ بر ۱۵ هزار و ۸۰۰ تن آسفالت به منظور لکه‌گیری در محورهای اصلی ، فرعی و روستایی و راه‌های مواصلاتی استان مورد استفاده قرار گرفته است .

  یوسفی یادآور شد : در سال جاری بهره‌گیری از فناوری‌های جدید در انجام روکش و لایه‌های حفاظتی آسفالت مانند مواد ژئوسنتتیک و انجام لایه‌های حفاظتی فوگ‌سیل جهت افزایش عمر آسفالت برای اولین بار در استان زنجان به همت اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان در برخی محورها مورد استفاده قرار گرفت .
  مطالب مرتبط

  ۹۰ درصد پیشرفت در احداث ساختمان جدید پاسگاه پلیس‌راه خرم‌آباد - اندیمشک

  ۹۰ درصد پیشرفت در احداث ساختمان جدید پاسگاه پلیس‌راه خرم‌آباد - اندیمشک

  این پاسگاه به دلیل قرار گرفتن در مسیر جنوب و جنوب شرق ، علاوه بر تأثیر مثبتی که بر ایمنی حمل‌ونقل در لرستان دارد نقش بسزایی نیز در تأمین امنیت و خدمات‌دهی به زائران اربعین حسینی و عتبات عالیات خواهد داشت .

  |

  ایمنی و رعایت حال مسافران مهمترین بحث در حمل‌ونقل جاده‌ای

  ایمنی و رعایت حال مسافران مهمترین بحث در حمل‌ونقل جاده‌ای

  شرکت‌های حمل‌ونقل مسافر در استان ملزم به استفاده از ناوگان مناسب و نظارت بر عملکرد رانندگان زیر پوشش خود در خصوص خدمت‌رسانی هرچه مطلوب‌تر به مسافران بر اساس آیین‌نامه‌ها و بخشنامه‌های صادره هستند .

  |

  اعطای وام ۸۰ درصدی جهت نوسازی ناوگان باری استان زنجان

  اعطای وام ۸۰ درصدی جهت نوسازی ناوگان باری استان زنجان

  ناوگان فرسوده‌ای که دارای کارت هوشمند از سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای بوده و به استناد اطلاعات بارنامه‌های صادره در بانک‌های اطلاعاتی سازمان ، کالا جابجا کرده و حداقل یک سال قبل از نوسازی در شبکه حمل‌ونقل عمومی کالا فعالیت داشته است ، مشمول طرح است .

  |

  آمادگی کامل راهداری استان خوزستان برای شروع سفرهای تابستانی

  آمادگی کامل راهداری استان خوزستان برای شروع سفرهای تابستانی

  در استان خوزستان ۳۲۲ دستگاه اتوبوس ، ۲۰۰ دستگاه مینی‌بوس و ۱۵۲۵ دستگاه سواری کرایه ، امر جابه‌جایی مسافران را بر عهده خواهند داشت و امید است تا در تابستان سال جاری رضایتمندی حداکثری هم‌وطنانی که با ناوگان حمل‌ونقل عمومی جاده‌ای سفر می‌نمایند جلب شود .

  |

  نظرات کاربران