در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • حذف واسطه‌ها از ارایه خدمات اداره کل راهداری یزد


  بخش قابل توجهی از مراجعات و کارهایی که در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان انجام می‌شود ، بحث فعالیت‌های اپراتوری است که به راحتی و با اندکی هماهنگی می‌توان این اقدامات را در شهرستان‌ها انجام داد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیر‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد با تاکید بر ضرورت تسهیل روند اداری ارایه خدمات به ارباب رجوع ، از سپردن برخی خدمات اداره کل راهداری یزد از مرکز استان به ادارات شهرستان‌های تابعه خبر داد .

  محسن صادقیان با اشاره به اهمیت تسهیل در روند ارائه خدمات به ارباب رجوع اظهار داشت : موضوعی که به ویژه در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد باید به دنبال آن باشیم ، بحث سپردن کارها از مرکز استان به شهرستان‌ها است . خیلی از اربابان رجوعی که به این اداره کل مراجعه می‌کنند رانندگانی هستند که از شهرستان‌های دور و نزدیک استان به امید برطرف کردن مشکلاتشان به این اداره مراجعه می‌کنند .

  این مسئول ادامه داد : بخش قابل توجهی از مراجعات و کارهایی که در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان انجام می‌شود ، بحث فعالیت‌های اپراتوری است که به راحتی و با اندکی هماهنگی می‌توان این اقدامات را در شهرستان‌ها انجام داد .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد با تاکید بر اینکه حذف واسطه‌ها در هر کاری رضایت را افزایش می‌دهد ، عنوان نمود : این آمادگی را داریم که هر فعالیتی که امکان‌پذیر باشد را به شهرستان‌ها برون‌سپاری کرده و رضایت نسبی در بین مخاطبان اداره را فراهم آوریم .

  وی افزایش سهولت در ارایه خدمات به ارباب رجوع را یکی از مواردی دانست که باید به دغدغه‌ای برای تمام کارمندان ادارات مختلف تبدیل شود و ادامه داد : اینکه بتوانیم جلوی رفت و آمدهای افراد برای انجام کارهایشان را بگیریم و در شهر محل زندگی خودشان کارشان را برطرف کنیم از ارزش بسیار زیادی برخوردار است و به همین دلیل باید در این راستا قدم برداریم .
  مطالب مرتبط

  احتمال افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی سفرهای تابستانی در استان گیلان

  احتمال افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی سفرهای تابستانی در استان گیلان

  بحث ایمنی و نگهداری از محورهای استان مبحثی نیست که مقطعی باشد و به صورت مستمر و همیشگی ادامه دارد . در همه ایام سال اکیپ‌های راهداری و کارشناسان مشغول بررسی و اصلاح نواقص هستند و در این مدت این مساله با شدت بیشتری پیگیری شد. بررسی تابلوها و علائم در جاده‌ها ، خط‌کشی‌ها و ...

  |

  اعطای وام ۸۰ درصدی جهت نوسازی ناوگان باری استان زنجان

  اعطای وام ۸۰ درصدی جهت نوسازی ناوگان باری استان زنجان

  ناوگان فرسوده‌ای که دارای کارت هوشمند از سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای بوده و به استناد اطلاعات بارنامه‌های صادره در بانک‌های اطلاعاتی سازمان ، کالا جابجا کرده و حداقل یک سال قبل از نوسازی در شبکه حمل‌ونقل عمومی کالا فعالیت داشته است ، مشمول طرح است .

  |

  نظرات کاربران