در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • افتتاح ۱۵ پروژه راهداری در خراسان جنوبی طی هفته دولت


  پروژه‌های بخش راهداری با اعتباری بالغ بر ۱۶۷ هزار و ۵۰۰ میلیون ریال شامل روکش آسفالت ، تبدیل پل به آبنما ، اجرای زیرگذر ، ایمن‌سازی جاده‌ها، اجرای روشنائی ، اجرای پل پیش ساخته ، و اجرای فوکسیل در شهرستان‌های بیرجند ، طبس ، سرایان ، دیهوک ، خوسف ، زیرکوه و بشرویه بوده است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای خراسان جنوبی گفت : تا پایان هفته جاری ۱۵ پروژه این اداره‌کل در بخش‌های راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای با اعتباری بالغ بر ۱۸۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال در استان به بهره‌برداری می‌رسد .

  ان جنوبی ، جعفر شهامت، مدیر کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان در جمع کارکنان این اداره‌کل با اعلام این خبرگفت : این پروژه‌ها شامل ۱۴ پروژه در حوزه راهداری ویک پروژه در بخش حمل‌ونقل جاده‌ای است .

  شهامت افزود : پروژه‌های بخش راهداری با اعتباری بالغ بر ۱۶۷ هزار و ۵۰۰ میلیون ریال شامل روکش آسفالت ، تبدیل پل به آبنما ، اجرای زیرگذر ، ایمن‌سازی جاده‌ها، اجرای روشنائی ، اجرای پل پیش ساخته ، و اجرای فوکسیل در شهرستان‌های بیرجند ، طبس ، سرایان ، دیهوک ، خوسف ، زیرکوه و بشرویه بوده است .

  وی در ادامه از افتتاح مجتمع خدماتی رفاهی زنان القورات در محور بیرجند - قاین به عنوان یکی از پروژه‌های بخش حمل‌و‌نقل یاد کرد و گفت : این پروژه با کمک سه میلیارد ریالی اداره‌کل جهت آسفالت رمپ ورودی و خروجی مجتمع و با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی سرمایه ‌‌گذاری شده که در این هفته به بهره‌برداری رسید .
  مطالب مرتبط

  ۹۰ درصد پیشرفت در احداث ساختمان جدید پاسگاه پلیس‌راه خرم‌آباد - اندیمشک

  ۹۰ درصد پیشرفت در احداث ساختمان جدید پاسگاه پلیس‌راه خرم‌آباد - اندیمشک

  این پاسگاه به دلیل قرار گرفتن در مسیر جنوب و جنوب شرق ، علاوه بر تأثیر مثبتی که بر ایمنی حمل‌ونقل در لرستان دارد نقش بسزایی نیز در تأمین امنیت و خدمات‌دهی به زائران اربعین حسینی و عتبات عالیات خواهد داشت .

  |

  ایمنی و رعایت حال مسافران مهمترین بحث در حمل‌ونقل جاده‌ای

  ایمنی و رعایت حال مسافران مهمترین بحث در حمل‌ونقل جاده‌ای

  شرکت‌های حمل‌ونقل مسافر در استان ملزم به استفاده از ناوگان مناسب و نظارت بر عملکرد رانندگان زیر پوشش خود در خصوص خدمت‌رسانی هرچه مطلوب‌تر به مسافران بر اساس آیین‌نامه‌ها و بخشنامه‌های صادره هستند .

  |

  اعطای وام ۸۰ درصدی جهت نوسازی ناوگان باری استان زنجان

  اعطای وام ۸۰ درصدی جهت نوسازی ناوگان باری استان زنجان

  ناوگان فرسوده‌ای که دارای کارت هوشمند از سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای بوده و به استناد اطلاعات بارنامه‌های صادره در بانک‌های اطلاعاتی سازمان ، کالا جابجا کرده و حداقل یک سال قبل از نوسازی در شبکه حمل‌ونقل عمومی کالا فعالیت داشته است ، مشمول طرح است .

  |

  نظرات کاربران