در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • درخشش بندر امام خمینی (ره) در بین دستگاه های اجرایی خوزستان


  اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان به عنوان دستگاه اجرایی حائز رتبه ی نخست در زمینه ی تکریم ارباب رجوع معرفی شده و با اهدای لوح سپاس به مهندس عبداللهی ، از ایشان  به پاس کسب این موفقیت های متوالی تقدیر گردید .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، همزمان با هفته دولت و در جریان برگزاری آیین جشنواره شهید رجایی ، دکتر شریعتی - استاندار خوزستان - از مدیر کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) به پاس کسب رتبه نخست در تکریم ارباب رجوع و رتبه های نخست در شاخص های اختصاصی و گروه زیر بنایی و تولیدی و رتبه ی ارزشمند برتر در تمامی شاخص های عملکردی دستگاه های اجرایی سال ۹۵ ، به عنوان مدیر برتر دستگاه اجرایی خوزستان با اهدای لوح های سپاس تقدیر نمود .

  طی این آیین که با حضور استاندار خوزستان ، امام جمعه موقت اهواز ، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان ، معاونین استاندار و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان خوزستان برگزار شد ، ضمن اعلام  نتایج ارزیابی عملکرد سال گذشته دستگاه های اجرایی ، از این اداره کل برای موفقیت در کسب امتیاز کامل (هزار امتیاز) در شاخص های اختصاصی و ۸۷۰ در شاخص های عمومی که به موجب آن ، این اداره کل حائز رتبه های نخست در شاخص اختصاصی ، گروه زیربنایی و تولیدی و رتبه ی ارزشمند برتر در کل شاخص ها بین ۷۵ دستگاه اجرایی خوزستان شده است ، تقدیر گردید .

  همچنین طی این مراسم ، اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان به عنوان دستگاه اجرایی حائز رتبه ی نخست در زمینه ی تکریم ارباب رجوع معرفی شده و با اهدای لوح سپاس به مهندس عبداللهی ، از ایشان  به پاس کسب این موفقیت های متوالی تقدیر گردید .

  طی این آیین ، حجت الاسلام جابری به نیابت از آیت اله جزایری - نماینده ولی فقیه - با سخنانی ضمن تبیین ویژگی های مدیریت جهادی که محوریت آن خدمات رسانی هر چه بهتر به مردم است ، اقدام اداره  کل بنادر و دریانوردی خوزستان در تمرکز خدمات رسانی به مشتریان تحت عنوان مرکز پاس کشتی ها را از جمله مصادیق بارز مدیریت جهادی دانست .

  در ادامه ی این نشست ، دکتر شریعتی - استاندار خوزستان - ضمن تأکید بر لزوم تدوام ارزیابی عملکرد در طول سال اظهار داشت : این موضوع باعث ترغیب بیشتر دستگاه های اجرایی برای خدمت رسانی بهتر به مردم می شود، ایشان اعمال کنترل و ارزیابی مداوم را موجب ارتقاء کیفیت خدمات رسانی دانست .

  استاندار خوزستان در ادامه با توصیف این استان به عنوان استانی ملی که در کشور نقش آفرینی می کند ، بیان داشت : اگر نتایج  ارزیابی ها همان قضاوت مردم هم باشد ، بسیار ارزشمند است و نتیجه مد نظر ، انطباق با رضایت مردم است . دستگاه های اجرایی می باید به امور زیر بنایی بپردازند تا به واسطه ی آن دامنه ی خدمات عمومی گسترش و کیفیت آن ارتقاء پیدا کند .

  در ادامه ی این مراسم ، عبداللهی - مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان - به عنوان مدیر دستگاه اجرایی برتر استان و حائز رتبه نخست در تکریم ارباب رجوع ، به ارائه گزارش اقدامات شاخص این اداره کل برای خدمات رسانی بهتر به مردم پرداخت .

  یادآور می شود حسب ارزیابی های به عمل آمده قبلی نیز ، این اداره کل طی سال های ۹۲ تا ۹۴ موفق به کسب رتبه نخست تکریم ارباب رجوع ، رتبه های برتر شاخص های عملکردی عمومی و اختصاصی و دریافت لوح سپاس در جشنواره شهید رجایی شده بود .
  مطالب مرتبط

  رشد ۴ درصدی جابجایی کالا توسط حمل و نقل ریلی در بندر امام خمینی(ره)

  رشد ۴ درصدی جابجایی کالا توسط حمل و نقل ریلی در بندر امام خمینی(ره)

  مدیران ارشد سازمان بنادر و دریانوردی و راه آهن جمهوری اسلامی طی مدت اخیر ضمن بررسی راهکارهای عملیاتی ویژه ، موفق به اتخاذ تدابیر لازم برای افزایش سهم حمل و نقل ریلی در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) شدند .

  |

  امضای تفاهم‌نامه احداث کریدور میان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و بندر امام

  امضای تفاهم‌نامه احداث کریدور میان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و بندر امام

  منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) به عنوان بزرگترین منطقه ویژه اقتصادی بندری همجوار با منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی است و نقش مهمی در بارگیری و صادرات محصولات تولیدی شرکت‌های فعال در آن دارد .

  |

  نظرات کاربران