در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • افزایش ۱۱/۲ درصدی ورود خودرو به استان اردبیل


  ارائه خدمات مناسب و شایسته به مسافران و رانندگان در محورهای مواصلاتی از مهمترین برنامه‌ها بوده که در این راستا تلاش و جدیت بر این است تا زمینه رفاه هر چه بیشتر ترددکنندگان را با ارائه خدمات مناسب در محورهای استان فراهم آوریم .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت : در پنج ماه گذشته تردد وارده به استان اردبیل با ۱۱.۲ درصد افزایش به رقم سه میلیون و ۳۸۶ هزار و ۶۰۸ تردد رسیده است .

  علی رحمتی با اعلام این خبر افزود : در راستای ثبت دقیق ترددها در محورهای مواصلاتی و جاده‌های اردبیل تعداد دستگاه‌های ترددشمار آنلاین استان به ۵۸ دستگاه افزایش یافته است . بر اساس آمار تردد به دست آمده از سامانه ترددشمار این اداره‌کل ، بیشترین تردد در پنج ماه گذشته در مسیرهای آستارا به اردبیل با دو میلیون و ۳۱۴ هزار تردد، سه‌راهی سرعین به اردبیل با یک میلیون و ۹۶۳ تردد و اردبیل به سه‌راهی سرعین با یک میلیون و ۹۲۳ هزار تردد به ثبت رسیده است .

  مدیرکل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت : در این مدت آمار تردد وارده به استان با ۱۱.۲ درصد افزایش به رقم سه میلیون و ۳۸۶ هزار و ۶۰۸ تردد و تعداد وسایل نقلیه خارج شده از استان با ۸.۳ درصد افزایش به رقم سه میلیون و ۳۷۱ هزار و ۵۶۴ تردد رسیده است .

  رحمتی با اشاره به اینکه بیشترین خودروهای ورودی به استان وارد شهرستان سرعین می‌شوند ، تصریح کرد : با توجه به زیرساخت‌های گردشگری موجود در این شهرستان اغلب خودروهای ورودی به استان به این شهرستان وارد شده و از جاذبه‌‌های آن بازدید داشته‌اند .

  وی بیان کرد : ارائه خدمات مناسب و شایسته به مسافران و رانندگان در محورهای مواصلاتی از مهمترین برنامه‌ها بوده که در این راستا تلاش و جدیت بر این است تا زمینه رفاه هر چه بیشتر ترددکنندگان را با ارائه خدمات مناسب در محورهای استان فراهم آوریم .
  مطالب مرتبط

  اعطای وام ۸۰ درصدی جهت نوسازی ناوگان باری استان زنجان

  اعطای وام ۸۰ درصدی جهت نوسازی ناوگان باری استان زنجان

  ناوگان فرسوده‌ای که دارای کارت هوشمند از سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای بوده و به استناد اطلاعات بارنامه‌های صادره در بانک‌های اطلاعاتی سازمان ، کالا جابجا کرده و حداقل یک سال قبل از نوسازی در شبکه حمل‌ونقل عمومی کالا فعالیت داشته است ، مشمول طرح است .

  |

  نظرات کاربران