در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • حرکت نخستین قطار مسافری رجا در مسیر زاهدان - اصفهان


  در حال حاضر هر هفته دارای یک حرکت از اصفهان به زاهدان و یک حرکت در مسیر برگشت بوده که در صورت استقبال مسافران تعداد سیر آن در هفته قابل افزایش خواهد بود .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ،  همزمان با هفته دولت و در راستای گسترش مسیرهای ریلی مسافری ، نخستین قطار مسافری متعلق به شرکت حمل و نقل ریلی رجا در روز جاری از اصفهان به زاهدان حرکت می کند .

  قطار مذکور متشکل از واگن های چهارتخته خلیج فارس دارای ظرفیت جا به جایی ۲۲۰ مسافر در هر سیر می باشد . در حال حاضر هر هفته دارای یک حرکت از اصفهان به زاهدان و یک حرکت در مسیر برگشت بوده که در صورت استقبال مسافران تعداد سیر آن در هفته قابل افزایش خواهد بود .

  هموطنان گرامی در شهرهای یزد و کرمان نیز برای جا به جایی از مبادی اصفهان یا زاهدان می توانند از این قطار استفاده کنند .

  مسافران گرامی برای تهیه بلیت قطار اصفهان - زاهدان همچنین سایر قطارهای شرکت رجا می توانند با مراجعه به وب سایت رجا به نشانی www.raja.ir ، اپلیکشن فروش رجا ، تماس تلفنی با سامانه ۱۵۳۹ نسبت به خریداری بلیت اقدام کرده یا به حدود ١٥٠٠ نمایندگی مجاز فروش در سراسر کشور مراجعه کنند .

  شرکت رجا به منظور آگاهی هموطنان گرامی از آخرین تخفیفات اعمال شده برای سفر با قطارهای این شرکت ، سامانه اطلاع رسانی "سفر ارزان" را بر روی شبکه تلگرامی به نشانی safararzan1539@ ایجاد کرده است .

  هموطنان گرامی برای آگاهی از برنامه حرکت قطارهای رجا ، بهای بلیت ، نشانی مراکز مجاز فروش و ... می توانند به صورت شبانه روزی از اقصی نقاط کشور با سامانه ارتباط با مشتریان این شرکت از طریق تلفن ١٥٣٩ تماس حاصل کنند .
  مطالب مرتبط

  اتمام پروژه احداث محور خواجه - ورزقان در هفته دولت

  اتمام پروژه احداث محور خواجه - ورزقان در هفته دولت

  طبق تعهد صورت گرفته مرحله اول این پروژه که نیمی از آن خواهد بود در هفته دولت به پایان خواهد رسید و مراحل پایانی و اتمام این پروژه طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در آذرماه سال آینده خواهد بود .

  |

  نظرات کاربران