در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • افتتاح ۳۷ پروژه فرودگاهی تا پایان سال ۹۶


  مه آبادی کل اعتبارات تأمین شده در حوزه پروژه‌های عمرانی و سرمایه‌ای را سه هزار و ۸۸۰ میلیارد ریال عنوان کرد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران ، از افتتاح و آغاز ۷۶ پروژه در فرودگاه‌های کشور در سال ۹۶ خبر داد .

  رحمت‌اله مه‌آبادی با بیان اینکه از تعداد ۷۶ پروژه مذکور ، امسال قرار است ۳۷ پروژه افتتاح شوند ، گفت : این ۳۷ پروژه تا پایان سال ۹۶ در ۲۵ فرودگاه کشور بهره برداری خواهند شد . درباره پروژه‌های در درست اقدام سال ۹۶ هم باید بگویم که امسال در فرودگاه‌های کشور ۳۹ پروژه آغاز شده است یا آغاز خواهد شد که برای اجرای آنها چهار میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال اعتبار در نظر گرفته و تاکنون نیز دو میلیارد و ۴۳۴ میلیون ریال اعتبار تامین شده‌ است .

  مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری‌هوایی ایران همچنین تعداد کل پروژه‌های در حال اجرای این شرکت را ۴۴ پروژه و اعتبار در نظر گرفته شده برای آنها را پنج میلیارد و ۶۴۹ میلیون ریال عنوان کرد و افزود : امسال ۴۵ طرح مطالعاتی در دست اقدام داریم که ۱۴ طرح آن در حوزه سیویل و ۳۱ طرح در حوزه ابنیه است . همچنین در سال جدید ۳۱ پروژه مطالعاتی و نظارتی نیز آغاز خواهند شد .

  مه آبادی کل اعتبارات تأمین شده در حوزه پروژه‌های عمرانی و سرمایه‌ای را سه هزار و ۸۸۰ میلیارد ریال عنوان کرد .

  به گفته مه آبادی ، ۳۷ پروژه آماده افتتاح و بهره‌برداری شامل موارد زیر است :

  توسعه و بهسازی سطوح پروازی ، احداث ترمینال و محوطه سازی و موتورخانه مرکزی فرودگاه بجنورد ، شبکه و تصفیه‌خانه فاضلاب فرودگاه تبریز ، ترمینال بین‌المللی فرودگاه اردبیل ، ترمینال مستقبلین حجاج فرودگاه ساری ، توسعه ترمینال و ساختمان ایمنی زمینی فرودگاه کرمانشاه ، ترمینال بین‌المللی ، توسعه ترمینال داخلی و محوطه‌سازی لندساید و ایرساید ترمینال بین‌المللی فرودگاه اهواز ، ترمینال بین‌المللی ، ساختمان پاویون ، استریپ سطوح پروازی و احداث سایت VOR و جاده دسترسی و ساختمان یگان حفاظت فرودگاه گرگان ، ساختمان پلیس وساختمان چند منظوره فرودگاه مشهد ، توسعه و بازسازی سطوح عوامل میدان پروازی فرودگاه زاهدان ، توسعه و بهسازی سطوح عوامل میدان پروازی و خط انتقال فاضلاب و ایستگاه پمپاژ فرودگاه شیراز ، ترمینال بین‌المللی فرودگاه و محوطه‌سازی و موتورخانه ترمینال لارستان ، برج مراقبت و تکنیکال بلاک فرودگاه شاهرود ، توسعه و بهسازی سطوح عوامل میدان پروازی فرودگاه یاسوج ، توسعه اپرون فرودگاه بوشهر ، توسعه اپرون فرودگاه بندرعباس ، توسعه و بازسازی ترمینال‌های ۱ و ۲ و محوطه‌سازی مربوطه و توسعه و بهسازی سطوح عوامل میدان پروازی فرودگاه مهرآباد، توسعه و بهسازی سطوح عوامل میدان پروازی فرودگاه سمنان ، ترمینال جدید فرودگاه ایرانشهر، شبکه و تصفیه‌خانه فاضلاب فرودگاه اصفهان ، توسعه و بازسازی ترمینال داخلی فرودگاه ارومیه ، ساختمان ایمنی زمینی فرودگاه شهرکرد ، محوطه‌سازی ، توسعه ساختمان‌های سپاه و پلیس و ساختمان فنی و توسعه و بهسازی سطوح عوامل میدان پروازی فرودگاه خرم‌آباد ، توسعه و بهسازی سطوح عوامل میدان پروازی فرودگاه پارس‌آباد ، محوطه‌سازی فرودگاه همدان و تأسیسات سالن مستقبلین حجاج فرودگاه رشت .
  مطالب مرتبط

  جزئیات فعالیت‎های انجام شده در فرودگاه بندرعباس

  جزئیات فعالیت‎های انجام شده در فرودگاه بندرعباس

  به منظور رفاه مسافران در سوار شدن به هواپیماها و پیاده شدن از آنها ، شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در بهمن سال ۹۶ یک دستگاه ایربریج را به ما تحویل داد که با سرعت کار اجرای شبکه برق آن توسط همکارانم در فرودگاه انجام شد . اکنون این دستگاه نصب شده است و امیدواریم بزودی مورد ...

  |

  نظرات کاربران