در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • اعطای جایزه دریانورد شجاع به کاپیتان فقید ایرانی


  مرحوم جنبد مصداق والاترین سنت های دریانوردی است که از دیرباز نزد زنان و مردان فعال در دریاها و کشتی ها جریان داشته است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، سازمان بین المللی دریانوردی (IMO) طی ابلاغ کتبی به سازمان بنادر و دریانوردی ایران ، کاپیتان امیر جنبد را به عنوان «دریانوردی شجاع» شایسته قدردانی و دریافت جایزه جهانی شجاعت دانست .

  به دنبال معرفی نامزد جمهوری اسلامی ایران برای دریافت جایزه شجاعت دریانوردی آیمو در سال ۲۰۱۷ ، دبیرکل آیمو طی نامه ای به مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد : بدین‌وسیله افتخار دارم به اطلاع برسانم کاپیتان جنبد فرمانده شناور «گل افروز» به علت دلاوری بی نظیر خود در نجات ۸ هزار خدمه شناور تفریحی «ترکر ۲ » در شرایط بسیار نامساعد جوی و دریایی در تاریخ ۳ ژانویه ۲۰۱۷ ، از سوی شورای آیمو شایسته دریافت تقدیرنامه شناخته شده است .

  کی تاک لیم همچنین ضمن ابراز همدردی عمیق و تسلیت صمیمانه به سازمان بنادر و دریانوردی و خانواده محترم کاپیتان جنبد برای در گذشت این دریانورد شجاع ، آورده است : نجات جان افراد دچار سانحه در دریا یکی از شریف ترین فعالیت های انسانی است ؛ چرا که فرد جان خود را برای نجات سایرین در معرض خطر قرار می دهد .

  دبیرکل آیمو با تبریک و مباهات به جامعه دریایی به خاطر زحمات و دلاوری های کاپیتان جنبد ، گفت : مرحوم جنبد مصداق والاترین سنت های دریانوردی است که از دیرباز نزد زنان و مردان فعال در دریاها و کشتی ها جریان داشته است .

  کی تاک لیم در پایان این نامه آورده است : شهامت و تجربه کاپیتان جنبد شایان تقدیر و تمجید است و آمرزش روح بزرگ وی را از خداوند خواستاریم .
  مطالب مرتبط

  ابلاغ خط مشی کیفیت سازمان بنادر و دریانوردی در سال ۱۳۹۷

  ابلاغ خط مشی کیفیت سازمان بنادر و دریانوردی در سال ۱۳۹۷

  توسعه مسافرت‌های دریایی و گردشگری در سواحل و بنادر شمالی و جنوبی کشور و نیز بسط فرهنگ ، دانش و پذیرش مسئولیت‌اجتماعی در حیطه وظایف و ماموریت‌های سازمان با تلاش برای افزایش اطمینان ، رفاه ، بهبود خدمات و حفاظت از حقوق مشتریان ، شهروندان و سایر ذینفعان دو مورد از خط مشی کیفیت ...

  |

  نظرات کاربران