در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • ۳۰ درصد افزایش در ظرفیت قطار مسافری یزد - تهران


  طی چهار ماه سال جاری تعداد ۳۱۶ هزار و ۷۹۴ نفر مسافر بوسیله قطار در این ناحیه جابجا شده اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد۲ درصدی داشته است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، در راستای خدمت رسانی و جلب رضایت مسافران ، ظرفیت قطار مسافری یزد - تهران و بالعکس ۳۰ درصد افزایش یافت .

  سید مصطفی داودی درباره افزایش ۳۰ درصدی ظرفیت قطار مسافری یزد – تهران گفت : با توجه به درخواست‌های شهروندان و در راستای خدمت‌رسانی به مسافران ، ظرفیت قطارمسافری یزد - تهران و بالعکس ۳۰ درصد افزایش یافت که با اضافه کردن سه سالن از نوع ویژه اتوبوس نگین با ظرفیت ۱۸۰ نفر مسافر، ظرفیت این قطار به ۴۲۰ نفر رسید .

  مدیر کل راه‌آهن یزد افزود : روزانه ۳۲ رام قطار مسافری از این اداره کل به مقاصد تهران ، مشهد ، کرمان ، بندر عباس ، زاهدان و اصفهان در حال سیر است که از این تعداد ۷ رام آن از مبداء یزد و به مقصد یزد است . داودی از افزایش سطح خدمات ارائه شده به مسافران در ایستگاه های راه آهن یزد خبر داد .

  وی بیان کرد : طی چهار ماه سال جاری تعداد ۳۱۶ هزار و ۷۹۴ نفر مسافر بوسیله قطار در این ناحیه جابجا شده اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد۲ درصدی داشته است .
  مطالب مرتبط

  تشریح اقدامات شرکت راه آهن در سال ۹۶

  تشریح اقدامات شرکت راه آهن در سال ۹۶

  با احتساب ۵۱۶ کیلومتر ریل‌گذاری از سوی شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل و ۸۰۰ کیلومتر ریل‌گذاری از سوی شرکت راه‌آهن در مجموع نزدیک به ۱۳۰۰ کیلومتر ریل‌گذاری جدید در کشور انجام شده است که در تاریخ ۹۰ ساله راه‌آهن کشور یک رکورد محسوب می‌شود .

  |

  جزئیات واژگونی قطار باری در ایستگاه کاشمر

  جزئیات واژگونی قطار باری در ایستگاه کاشمر

  در این حادثه لکوموتیوران لحظاتی قبل از‌ خروج قطار باری از خط ، وقتی که متوجه می‌شود امکان‌ ترمز گرفتن و کنترل قطار دیگر میسر نیست ، خود را از لکوموتیو به بیرون پرت می‌کند .

  |

  توافق ایران و پاکستان در خصوص رونق صنعت گردشگری ریلی

  توافق ایران و پاکستان در خصوص رونق صنعت گردشگری ریلی

  با توجه به اینکه ایران و پاکستان از توانمندی‌های نهفته اقتصادی زیادی برخوردار بوده و دو کشور قدرتمند منطقه محسوب می‌شوند ، افزایش حجم مبادلات دو کشور در بخش‌های مختلف می‌تواند گامی موثر برای بهبود وضع منطقه باشد .

  |

  نظرات کاربران