در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • ۸ درصد کاهش در جابجایی مسافر با ناوگان عمومی خراسان شمالی


  در این استان یک ۱۶۷۲ (یک هزار و ششصد و هفتاد و دو) راننده ناوگان حمل و نقل عمومی مسافر دارای کارت هوشمند هستند که این رقم در مقایسه به مدت مشابه پارسال ۷ درصد رشد دارد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی گفت: شمار جابه‌جایی مسافران با ناوگان عمومی استان در ۴ ماهه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل ۸ درصد کاهش دارد .

  سعید سبحانی اظهار کرد : در چهار ماه نخست امسال ۸۲۶ هزار نفر مسافر توسط ناوگان عمومی جابه‌جا شدند . این تعداد مسافر در قالب ۹۱ هزار سفر توسط ناوگان عمومی مسافری در داخل و یا خارج استان جابه‌جا شده‌اند .

  وی خاطرنشان کرد : در این استان یک ۱۶۷۲ (یک هزار و ششصد و هفتاد و دو) راننده ناوگان حمل و نقل عمومی مسافر دارای کارت هوشمند هستند که این رقم در مقایسه به مدت مشابه پارسال ۷ درصد رشد دارد .

  به گفته معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی ، تعداد ۷۰۰ دستگاه انواع ناوگان مسافربری دارای کارت هوشمند معتبر هستند .
  مطالب مرتبط

  احتمال افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی سفرهای تابستانی در استان گیلان

  احتمال افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی سفرهای تابستانی در استان گیلان

  بحث ایمنی و نگهداری از محورهای استان مبحثی نیست که مقطعی باشد و به صورت مستمر و همیشگی ادامه دارد . در همه ایام سال اکیپ‌های راهداری و کارشناسان مشغول بررسی و اصلاح نواقص هستند و در این مدت این مساله با شدت بیشتری پیگیری شد. بررسی تابلوها و علائم در جاده‌ها ، خط‌کشی‌ها و ...

  |

  مصوبات طرح جایگزینی و نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری

  مصوبات طرح جایگزینی و نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری

  سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای/ شهرداری‌ها مکلفند ترتیبی اتخاذ نماید که معاینه فنی ادواری خودروهای جایگزین مطابق قوانین و مقررات انجام و گزارش مربوطه را به وزاتخانه‌های نفت ، راه و شهرسازی و کشور اعلام نمایند .

  |

  نظرات کاربران