در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • اعزام بیش از ۳۶ هزار نفر زائر بیت الله الحرام تا به امروز


  پرواز های اعزامی زائران بیت الله الحرام از هشتم مرداد ماه جاری اغاز شد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، چهاردهمین روز از اعزام زائران به سرزمین وحی ، ۲۱ مرداد انجام شد و به این ترتیب تاکنون ۳۶ هزار و ۲۹۴ نفر زائر ایرانی از فرودگاه های کشور برای حج تمتع به عربستان منتقل شدند .

  این تعداد زائران ایرانی در مجموع با ۱۳۸ پرواز به سرزمین وحی اعزام شدند و دو شرکت هواپیمایی ایران ایر و سعودی انتقال زائران ایرانی را بر عهده داشتند . پرواز های اعزامی زائران بیت الله الحرام از هشتم مرداد ماه جاری اغاز شد .

  براساس این گزارش در چهاردهمین روز از اعزام‌های حج تمتع ۹۶ تعداد ۱۴ پرواز نسبت به انتقال سه هزار و ۷۴۱ نفر زائر ایرانی از فرودگاه‌های امام خمینی(ره) ، اصفهان ، مشهد ، شیراز ، کرمان و بوشهر به عربستان سعودی اقدام کردند .

  همچنین از ۱۴ پرواز روز گذشته ، ۶ پرواز به مقصد مدینه منوره و هشت پرواز به مقصد جده انجام شد و شب گذشته کرمان با آخرین پرواز اعزام زائران ، از چرخه اعزام‌ها خارج و بوشهر با انجام نخستین پرواز وارد چرخه اعزام‌های حج تمتع شد .
  مطالب مرتبط

  اعزام بیش از ۴ هزار زائر حج تمتع از فرودگاه همدان

  اعزام بیش از ۴ هزار زائر حج تمتع از فرودگاه همدان

  ا تقویت نقاط قوت و برطرف کردن نقاط ضعف در برگزاری حج سال گذشته ، امسال شاهد خدمت‎رسانی بهتر به حجاج خانه خدا باشیم و تمهیدات لازم اعم از سرویس‎های بهداشتی ، نمازخانه ، پارکینگ ، فضای سرپوشیده برای استراحت و غیره را برای آنها و همراهانشان در نظر گرفت .

  |

  نظرات کاربران