در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • بهبود و ارتقای درآمد در شرکت هلدینگ فله بر تایلند


  بهبود نرخ کرایه حمل در مقایسه با افت تاریخی مدت مشابه سال گذشته و هم چنین پیشی گرفتن تقاضا از عرضه را می توان از دلایل این کاهش ضرر مالی دانست .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، به دنبال بهبود و ارتقای درآمد ، شرکت هلدینگ فله بر Precious Shipping مستقر در تایلند به عنوان دومین شرکت آسیایی خبر از باریک شدن حلقه ضرر مالی خود داد .

  در راستای بهبود بازار فله بر ، افزایش روزانه نرخ کرایه حمل شناور ، بهبود درآمد و اوراق شناورهای قدیمی که سبب کاهش هزینه های عملیاتی می شود ، شرکت هلدینگ فله بر Precious Shipping – مستقر در بانکوک تایلند و فعال در زمینه شناورهای هندی سایز ، دومین شرکت فله بر آسیایی است که خبر از افت ضرر مالی داد . Precious Shipping در سه ماه دوم سال جاری میلادی ، ضرر مالی ۱۵۰ هزار دلاری را در مقایسه با ۱۳ میلیون و ۴۸۰ هزار دلاری مدت مشابه سال گذشته، به ثبت رساند .

  افزون بر این ، ضرر مالی کشتیرانی فله بر تایلند از ۵۰ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار در نیمه نخست سال ۲۰۱۶ به یک میلیون و ۹۰۰ هزار دلار در مدت مشابه سال جاری تقلیل یافت .

  درآمد عملیاتی Precious Shipping نیز در نیمه نخست سال جاری میلادی نسبت به مدت مشابه سال گذشته ، ۳۲ درصد رشد را نشان می دهد ، درآمد شش ماه نخست سال جاری میلادی حاصل از فعالیت ۳۶ فروند شناور بوده در حالی که درآمد مدت مشابه سال گذشته حاصل از فعالیت ۴۳ فروند شناور گزارش شده است .

  کشتیرانی فله خشک Pacific Basin هنگ کنگ نیز دیگر شرکت فله بر آسیایی است که چندی پیش اعلام کرد ، ضرر خالص مالی از ۴۹ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار در شش ماه نخست سال گذشته به ۱۲ میلیون دلار در مدت مشابه سال جاری کاهش یافت . بهبود نرخ کرایه حمل در مقایسه با افت تاریخی مدت مشابه سال گذشته و هم چنین پیشی گرفتن تقاضا از عرضه را می توان از دلایل این کاهش ضرر مالی دانست .

  اوراق سازی در ناوگان فله خشک در شش ماه نخست سال جاری میلادی نسبت به مدت مشابه سال گذشته ، کاهش ۵۰ درصدی را تجربه کرد، اما تحلیلگران پیش بینی کردند در نیمه دوم سال جاری میلادی سطوح اوراق سازی شاهد روند افزایشی خواهد بود .

  موافقت سازمان بین المللی دریانوردی IMO با تاخیر اجرای کنوانسیون مدیریت آب توزان BWMC برای شناورهای موجود از ماه سپتامبر سال ۲۰۱۷ به سپتامبر ۲۰۱۹ را می توان یکی از عواملی که تصمیمات مالکان کشتی را برای اوراق سازی تحت شعاع خود قرار داد ، دانست .

  مت برگلاند "Mat Berglund "رئیس کشتیرانی فله خشک Pacific Basin پیش بینی کرد ، کاهش میزان سفارشات جدید یک تاثیر مثبت بر روی کشتیرانی فله خشک در بلند مدت به همراه خواهد داشت ، اما به طور کلی ، زمان بیشتر ، اوراق سازی و تعداد محدود سفارشات عناصر اصلی دستیابی به یک بازار با توازن پایدار هستند .
  مطالب مرتبط

  کاهش هزینه‌های تعمیر و نگهداری تجهیزات بندری در بندر نوشهر

  کاهش هزینه‌های تعمیر و نگهداری تجهیزات بندری در بندر نوشهر

  به‌ منظور افزایش بهره وری و ارتقاء سطح ایمنی و افزایش طول عمر لایروب ارس ، سه دستگاه دیزل ژنراتور دریایی شامل موتور دیزل با مشخصات AD۱۵۸TIF - DOOSAN مدل ژنراتور MECCALTE ۳۲۰ kVA دیزل ژنراتور کوپله فابریک شرکت GREENPOWER ایتالیا با اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیارد ریال خریداری شد .

  |

  خطای انسانی دلیل بخش زیادی از سوانح دریایی

  خطای انسانی دلیل بخش زیادی از سوانح دریایی

  پرداخت حقوق دریانوردان و شرایطی که دریانوردان را ترغیب کند تا با آسایش به کشتی‌ها ملحق شوند و بتوانند در فضای بین المللی فعالیت کنند از جمله مواردی است که سلامت روحی دریانوردان را تضمین می‌کند .

  |

  توجه ویژه سازمان بنادر و دریانوردی به مقوله سلامت دریانوردان

  توجه ویژه سازمان بنادر و دریانوردی به مقوله سلامت دریانوردان

  سازمان بنادر و دریانوردی در راستای اجرای کنوانسیون کار دریایی (MLC) و تحقق شعار سلامت دریانوردان تیم ممیزی تشکیل داده است که در سال جاری بر اساس برنامه زمان بندی شده به بنادر شمالی و جنوبی کشور مراجعه می کنند تا امکانات و کمبودهای دریانوردان شناسایی شوند .

  |

  مشارکت ارزشمند ایران در راستای تحقق اهداف آیمو

  مشارکت ارزشمند ایران در راستای تحقق اهداف آیمو

  در حال حاضر آیمو نقش کمکی و سازنده ای را برای کشورهای عضو در راستای توسعه و اجرای اقدامات ملی و منطقه ای مقابله با دزدی دریایی ، سرقت مسلحانه علیه کشتی ها و فعالیت های غیرقانونی دریایی دیگر برعهده دارد . اقداماتی که امنیت دریایی در هر دو منطقه خلیج عدن و آبهای اقیانوس هند غربی ...

  |

  نظرات کاربران