در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • صدور ۹۹۷ فقره گواهینامه دریانوردی در اداره کل بنادر مازندران


  در این مدت تعداد ۵۶ مورد بازدید ادواری و حین دوره نیز از مراکز آموزشی و دانشگاه‌های سطح استان انجام شده است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از صدور ۹۹۷ فقره گواهینامه دریانوردی طی ۴ ماهه نخست امسال خبر داد .

  سعید کیاکجوری با تشریح عملکرد قسمت آزمون و اسناد دریانوردان افزود : این تعداد گواهینامه شامل گواهینامه شایستگی ، مهارت ، شناسنامه دریانوردی ، جانبی و سلامت پزشکی بوده است .

  وی همچنین از صدور ۳۷ مجوز برگزاری دوره جهت مراکز آموزش دریانوردی فعال در سطح استان خبر داد و گفت : در این مدت تعداد ۵۶ مورد بازدید ادواری و حین دوره نیز از مراکز آموزشی و دانشگاه‌های سطح استان انجام شده است .

  کیاکجوری برگزاری دو دوره آزمون دریانوردی ، اجرای تفاهم‌نامه همکاری با اداره کل پست استان مازندران به منظور تسریع در امور مرتبط با دریانوردان در نقاط مختلف استان‌های مازندران و گلستان ، دریافت و ارسال ۱۱۸۱ پرونده و گواهینامه دریانوردی از طریق مراکز پستی ، تجمیع ، به‌روزرسانی و مرتب‌سازی ۹۰۰۰ پرونده دریانوردان و بایگانی الکترونیکی ۸۶۸ پرونده متقاضیان اسناد دریانوردی در ادامه روند تبدیل بایگانی فیزیکی به الکترونیکی را از مهم‌ترین اقدامات قسمت آزمون و اسناد دریانوردان اداره کل در سال جاری برشمرد .

  وی افزایش تعداد پزشکان معتمد و ممتحنین آزمون‌های دریانوردی در سطح استان ، استانداردسازی فضای آزمون و مشارکت در بازنگری ۸۸ عنوان از دستورالعمل‌های اجرایی اداره کل امور دریانوردان و... را از دیگر اقدامات شاخص اداره کل در این بخش عنوان کرد .

   گفتنی است اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران تاکنون تفویض اختیار صدور مجوز و نظارت بر اجرای دوره‌های آموزشی ، آزمون و صدور اسناد دریانوردان را برای ۴۳ سند در زمینه‌های عرشه و موتور ، جانبی ، صیادی و خدماتی از اداره کل امور دریانوردان و سازمان‌های تخصصی بین‌المللی اخذ نموده است .
  مطالب مرتبط

  کاهش هزینه‌های تعمیر و نگهداری تجهیزات بندری در بندر نوشهر

  کاهش هزینه‌های تعمیر و نگهداری تجهیزات بندری در بندر نوشهر

  به‌ منظور افزایش بهره وری و ارتقاء سطح ایمنی و افزایش طول عمر لایروب ارس ، سه دستگاه دیزل ژنراتور دریایی شامل موتور دیزل با مشخصات AD۱۵۸TIF - DOOSAN مدل ژنراتور MECCALTE ۳۲۰ kVA دیزل ژنراتور کوپله فابریک شرکت GREENPOWER ایتالیا با اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیارد ریال خریداری شد .

  |

  نظرات کاربران