در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • ضرورت ارتقا توان فنی و مهندسی رجا


  باید با نگاه جدید وارد سازمان شد و مدیران باید اطلاعات کاملی از حوزه کاری خود داشته باشند ، زیرا قاطعیت مدیر مستلزم اشراف داشتن به کار و حوزه کاری است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، توان فنی و مهندسی رجا باید به حدی افزایش یابد تا با ایجاد حس اعتماد به رجا ، دیگر نیازی به تایید مجموعه های نظارتی و تصمیم گیر برای خرید ناوگان ، بازسازی ها و ... نباشد .

  مهندس رجبی با بیان این مطلب در جمع مدیران شرکت حمل و نقل ریلی رجا افزود : در فعالیت ها و مدیریت های فرآیندی در کنار توجه به ایمنی و نظارت های مداوم ، لزوماً به نتیجه کار نیز باید توجه داشته باشیم . با شناختی که از توان فنی و مهندسی همکاران در بخش فنی شرکت وجود دارد ، امیدواریم پیشرفت قابل توجهی در عملیات تعمیرات و بازسازی واگن ها داشته باشیم .

  مدیرعامل رجا در ادامه به ایجاد تحرک در بین نیروهای انسانی و درگیر شدن همکاران در روند فعالیت های بازاریابی گفت : باید با نگاه جدید وارد سازمان شد و مدیران باید اطلاعات کاملی از حوزه کاری خود داشته باشند ، زیرا قاطعیت مدیر مستلزم اشراف داشتن به کار و حوزه کاری است .

  وی از مدیران رجا خواست با استفاده از اختیاراتشان ، با کاهش هزینه های عملیاتی در کنار افزایش بهره وری ، وضعیت شرکت را برای حرکت رو به پیشرفت و بهبود یاری دهند .
  مطالب مرتبط

  انتصاب قائم مقام شرکت راه آهن

  انتصاب قائم مقام شرکت راه آهن

  عاشوری پیش از این ، عهده دار سمت هایی از قبیل مدیرکل دفتر مهندسی شرکت رجا ، معاون اجرایی شرکت قطارهای مسافری رجاء ، معاون فنی شرکت قطارهای مسافری رجاء، مدیرکل امور اقتصادی و سرمایه گذاری ، مدیرعامل واگن پارس ، مدیرعامل شرکت راه آهن حمل و نقل ، معاون بهره برداری و سیر و حرکت راه ...

  |

  نظرات کاربران