در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • حمل دانه های روغنی از بندر امام به کهندژ قزوین توسط شبکه ریلی


  با توجه به تعاملات و همکاری های مشترک ، توافق لازم با شرکت های حمل و نقلی جهت جذب و حمل بار از مبداء کهندژ قزوین به مقاصد جنوبی کشور ، در حال انجام می باشد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، در راستای اجرای سیاست های راه آهن جمهوری اسلامی ایران و با هدف افزایش ظرفیت و دستیابی حداکثری به اهداف برنامه حمل سال ۹۶ ، پس از تحقیقات و مذاکرات بازاریابی ، جلسه و بازدید فنی بازرگانی به همراه صاحب بار ( شرکت دانه های روغنی ) ، مدیر عامل شرکت حمل و نقلی پارسیان ریل شرق و مدیر کل راه آهن شمالغرب برگزار شد .

  پیرو این جلسه ، توافق های لازم در خصوص کرایه حمل و نحوه تخلیه و بارگیری در مبداء و مقصد محموله بعمل آمد . بطوریکه شرکت مذکور ، با کمک و مساعدت اداره کل راه آهن شمالغرب ، سکوی تخلیه و بارگیری محموله فوق را به مساحت ۱۶۰۰ متر مربع طی ۱۵ روز کاری تسطیح ، آرماتور بندی و بتن ریزی نموده و بر اساس قرارداد حمل از اوایل شهریور ماه سال جاری حمل محموله دانه های روغنی از مبداء بندر امام به مقصد کهندژ قزوین توسط شبکه ریلی آغاز خواهد گردید .

  شایان ذکر است با توجه به تعاملات و همکاری های مشترک ، توافق لازم با شرکت های حمل و نقلی جهت جذب و حمل بار از مبداء کهندژ قزوین به مقاصد جنوبی کشور ، در حال انجام می باشد  .
  مطالب مرتبط

  لزوم در نظر گرفتن عرضه و تقاضا در تعیین تعرفه‌ ریلی

  لزوم در نظر گرفتن عرضه و تقاضا در تعیین تعرفه‌ ریلی

  در حال حاضر تجار بیشتر برای حمل کالاهای حجیم و فاسد‌نشدنی که عجله‌ای برای حمل آن وجود ندارد ، از حمل و نقل ریلی استفاده می‌کنند . به گفته کارشناسان درآمد ترانزیت کشور را می‌توان به رقمی بالغ بر ۱۰ میلیارد دلار برسانیم ، اما لازمه این امر مانند بسیاری از کشور‌ها دنیا ، تهیه ...

  |

  رشد ۷ درصدی بخش مسافری راه آهن در سال ۹۶

  رشد ۷ درصدی بخش مسافری راه آهن در سال ۹۶

  ارتباط کاری معاونت مسافری با معاونت فنی و زیر بنائی و معاونت ناوگان و معاونت بهره برداری سیر و حرکت بسیار پیچیده است که امیدواریم با شناسایی فرآیندها بتوانیم نسبت به بهبود آن اقدام کنیم . امیدواریم با شناسایی درست و بهبود فرآیندهای سازمانی ساختار خوبی در معاونت مسافری تعریف ...

  |

  انتقال بخشی از وظایف مرتبط به ایمنی ریلی به خارج از راه‌آهن

  انتقال بخشی از وظایف مرتبط به ایمنی ریلی به خارج از راه‌آهن

  همزمان با تلاش برای افزایش حمل بار و جابجایی مسافر ضروری است که نسبت به ارتقاء ایمنی راه‌آهن نیز اقدام گردد که در این خصوص مشاور اصلاح ساختار راه‌آهن پیشنهادهایی برای ساختار آتی ایمنی راه‌آهن ارائه داده که در مرحله نهایی کردن می باشد .

  |

  نظرات کاربران