در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • افتتاح ۱۰ مجتمع خدماتی رفاهی در محورهای خوزستان


  با راه‌اندازی این مجتمع‌ها برای حدود ۱۱۵ نفر به‌طور مستقیم توسط بخش خصوصی اشتغال‌زایی صورت می‌گیرد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، همزمان با فرا رسیدن هفته دولت ۱۰ مجتمع خدماتی رفاهی در ۹ محور استان خوزستان افتتاح خواهد شد .

  مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خوزستان با اعلام این مطلب افزود : این مجتمع‌ها در محورهای اهواز - اندیمشک ، اهواز - آبادان ، شوشتر - گتوند ، آبژدان - قلعه خواجه و لالی ، امیدیه - ماهشهر ، ماهشهر - رامشیر ، بهبهان - گچساران ، بستان - چذابه و محور کمربندی اهواز در فازهای اول یا دوم آماده بهره‌برداری می‌باشند .

  مسعود مصدقی با تأکید بر اینکه احداث مجتمع‌های خدماتی رفاهی گامی مؤثر در کاهش خستگی رانندگان و به تبع آن کاهش حوادث رانندگی را ایفا می‌نماید ، افزود : برای ساخت این مجتمع‌ها بیش از ۱۴۹ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی هزینه شده است که برخی در فاز اول (شامل : جایگاه سوخت ، فروشگاه ، نمازخانه ، سرویس بهداشتی و پارکینگ) و برخی نیز علاوه بر فاز اول در فاز دوم (شامل رستوران، اقامتگاه، خدمات خودرویی و...) و همچنین تعداد دیگری نیز همزمان در هر دو فاز آماده بهره‌برداری خواهند بود .

  مصدقی خاطرنشان ساخت : با راه‌اندازی این مجتمع‌ها برای حدود ۱۱۵ نفر به‌طور مستقیم توسط بخش خصوصی اشتغال‌زایی صورت می‌گیرد .
  مطالب مرتبط

  آغاز طرح توزیع لاستیک با ارز دولتی در استان قم

  آغاز طرح توزیع لاستیک با ارز دولتی در استان قم

  با توجه به توافق فی‌مابین این اداره کل و انجمن‌های صنفی رانندگان مقرر شد پس از اعلام و ارائه آمار پیمایش توسط این اداره کل ، انجمن‌های صنفی رانندگان نسبت به صدور معرفی‌نامه رانندگان برمبنای اولویت‌بندی پیمایشی ، جهت دریافت دو حلقه لاستیک از نمایندگی‌های فروش لاستیک ...

  |

  نظرات کاربران