در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • آمادگی عملیاتی در بحران‌های طبیعی رمز موفقیت راهداران


  باید به شهرستان آزادشهر نگاه ویژه داشت چون این شهر به دلیل وجود محور ترانزیتی و بین‌المللی آزادشهر - خوش ییلاق دارای شرایطی خاص است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان گلستان رمز موفقیت راهداران را در هنگام بروز بحران‌های طبیعی ، آمادگی عملیاتی تجهیزات و نیروها بیان کرد و گفت : در هنگام وقوع بحران جابه‌جایی ماشین‌آلات و نیروها بسیار سخت است و بنابراین در این زمان طلایی ، آمادگی و بهنگام اقدام کردن و کمک دادن به همدیگر بسیار مهم است .

  مهدی میقانی در جلسه شورای راهداری با حضور روسای ادارات ستادی و شهرستانی اداره کل افزود : در صحنه بودن و فرماندهی در میدان هم مسئله بسیار مهم دیگری در این مواقع است که می‌تواند جلوی بسیاری از خسارت‌های مادی و معنوی را بگیرد .

  وی با اشاره به بارش‌های تابستانی چند روز اخیر و وقوع سیلاب به‌ویژه در شهرستان آزادشهر اظهار کرد : در حالی که هر شهرستان موظف به انجام وظایف خود بخصوص در هنگام بحران است اما باید به شهرستان آزادشهر نگاه ویژه داشت چون این شهر به دلیل وجود محور ترانزیتی و بین‌المللی آزادشهر - خوش ییلاق دارای شرایطی خاص است .

  مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گلستان در بخش دیگری از سخنانش بر اجرای به‌موقع دستورات و احکام قضایی صادره بخصوص درباره ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم جاده‌ها تأکید کرد و گفت : اجرای به‌موقع این احکام از خسارات جبران‌ناپذیر جلوگیری می‌کند .

  دستورالعمل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور مبنی بر تشکیل کمیته نظارت بر حفظ و حریم راه‌ها در استان‌ها و مسائل مربوط به فعالیت‌های عمرانی اداره کل در شهرستان‌ها از مباحثی بود که در ادامه جلسه به بحث و تبادل‌نظر گذاشته شد .
  مطالب مرتبط

  آغاز طرح توزیع لاستیک با ارز دولتی در استان قم

  آغاز طرح توزیع لاستیک با ارز دولتی در استان قم

  با توجه به توافق فی‌مابین این اداره کل و انجمن‌های صنفی رانندگان مقرر شد پس از اعلام و ارائه آمار پیمایش توسط این اداره کل ، انجمن‌های صنفی رانندگان نسبت به صدور معرفی‌نامه رانندگان برمبنای اولویت‌بندی پیمایشی ، جهت دریافت دو حلقه لاستیک از نمایندگی‌های فروش لاستیک ...

  |

  نظرات کاربران