در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • بازدید رئیس سازمان راهداری از پایانه جدید شرق تهران


  زیربنای پایانه جدید شرق در بخش پایانه حدود ٢٥ هزار مترمربع و در بخش پارکینگ ١٧ هزار مترمربع است و در سه‌طبقه ساختمان پایانه و یک طبقه پارکینگ با نمای شیشه‌ای و سقف سازهفضایی به‌صورت قوسی ، توسط سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران در منطقه ١٣ بزرگراه تهران - دماوند در حال ساخت است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ،‌ داود کشاورزیان معاون در بازدید از پایانه جدید شرق تهران بازدید بر آسودگی خاطر و سهولت در آغاز سفر با ناوگان حمل‌ونقل عمومی جاده‌ای و حضور مسافران در محیطی کاملاً منظم و مدل‌های روز دنیا تأکید نمود .

  معاون وزیر راه و شهرسازی به همراه جمعی از مسئولین ذیربط شهرداری تهران از پایانه و پارک سوار در حال احداث شرق پایتخت از روند اجرایی و پیشرفت عملیات بازدید کرد . مهندس داود کشاورزیان معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس این سازمان در این بازدید بر آسودگی خاطر و سهولت در آغاز سفر با ناوگان حمل‌ونقل عمومی جاده‌ای و حضور مسافران در محیطی کاملاً  منظم  و مدل‌های روز دنیا تأکید نمود و احداث پایانه و پارک‌سوار شرق تهران را در انجام سفرها حائز اهمیت دانست .

  مهندس کشاورزیان پس از  توضیحات و گزارش مهندس مشاور و پیمانکار پروژه‌ی احداث ، از بخش‌های مختلف این پایانه ازجمله محل پیش‌بینی‌شده دفاتر شرکت‌های مسافری ، پارکینگ‌ها ، سکوی سوار و پیاده شدن مسافران ، کانترهای تحویل چمدان ، محوطه و سایر بخش‌ها بازدید نمود .

  وی ابراز امیدواری کرد تا با پایان عملیات اجرایی و بهره‌برداری از این پایانه هم‌وطنان به‌ویژه ساکنان پایتخت که قصد سفر به استان‌های شمالی ، شرقی و برخی مقاصد جنوبی کشور را دارند با آسایش و راحتی به این مکان مراجعه و سفر خود را آغاز و یا به‌عنوان پایان سفر و مقصد از امکانات پیش‌بینی و طراحی‌شده بهره‌مند گردند .

  مهندس کشاورزیان وجود زیرساخت‌های لازم جهت دسترسی آسان از نقاط مختلف شهر به این پایانه را نیز مهم برشمرد .

  شایان‌ذکر است که زیربنای پایانه جدید شرق در بخش پایانه حدود ٢٥ هزار مترمربع و در بخش پارکینگ ١٧ هزار مترمربع است و در سه‌طبقه ساختمان پایانه و یک طبقه پارکینگ با نمای شیشه‌ای و سقف سازهفضایی به‌صورت قوسی ، توسط سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران در منطقه ١٣ بزرگراه تهران - دماوند در حال ساخت است .

  بر اساس این گزارش دکتر شهریار افندی زاده قائم‌مقام معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران و مدیرعامل سازمان پایانه‌های شهر تهران که در این بازدید حضور داشتند مطالبی در خصوص روند پیشرفت پروژه مطرح نمودند .

   گفتنی است معاون حمل‌ونقل و مدیرکل دفتر مسافر سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای و مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان تهران مهندس کشاورزیان را در این بازدید همراهی می‌نمودند .
  مطالب مرتبط

  آغاز طرح توزیع لاستیک با ارز دولتی در استان قم

  آغاز طرح توزیع لاستیک با ارز دولتی در استان قم

  با توجه به توافق فی‌مابین این اداره کل و انجمن‌های صنفی رانندگان مقرر شد پس از اعلام و ارائه آمار پیمایش توسط این اداره کل ، انجمن‌های صنفی رانندگان نسبت به صدور معرفی‌نامه رانندگان برمبنای اولویت‌بندی پیمایشی ، جهت دریافت دو حلقه لاستیک از نمایندگی‌های فروش لاستیک ...

  |

  نظرات کاربران