در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • خط‌کشی ۲۸ کیلومتر از راه‌های شریانی شهرستان رزن استان همدان


  در تیرماه امسال لکه‌گیری با آسفالت گرم نیز با بیش از ۳۰۰۰ مترمربع و به ضخامت ۵ سانتی‌متر و همچنین درزگیری راه‌های آسفالته به طول ۱۲۰۰ متر در حوزه استحفاظی شهرستان رزن انجام شده است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان رزن از خط‌کشی مسافتی به طول ۴۲ کیلومتر از راه‌های فرعی و اصلی این شهرستان ، با نظارت کارشناسان ایمنی و ترافیک اداره متبوع خبر داد .

  رمضان علی‌اکبری ضمن اعلام این مطلب افزود : در راستای افزایش ایمنی و کاهش تصادفات خط‌کشی در راه‌های شریانی به طول ۲۸ کیلومتر و در راه‌های روستایی به طول ۱۴ کیلومتر در محورهای رزن - گرمک ، رزن - امیریه ، امیریه – قروه ، سوزن - شاهنجرین صورت گرفته است .

  وی همچنین به پاک کردن و تنظیم قنوها با گریدر اشاره کرد و افزود : قنو کانالی جهت هدایت آب‌های سطحی است که از پروفیله کردن کنار شانه راه موازی با جاده ساخته شده و در نگهداری راه و حفظ آسفالت آن تأثیر بسزایی دارد . تنظیم و بازسازی قنوها نیز به طول ۵۰ کیلومتر در محورهای رزن - گرمک ، رزن – سراوک رزن - دمق و اورقین انجام شده است .

  علی‌اکبری افزود : در تیرماه امسال لکه‌گیری با آسفالت گرم نیز با بیش از ۳۰۰۰ مترمربع و به ضخامت ۵ سانتی‌متر و همچنین درزگیری راه‌های آسفالته به طول ۱۲۰۰ متر در حوزه استحفاظی شهرستان رزن انجام شده است . به منظور هشدار به رانندگان و کاهش سرعت در محل‌های نزدیک به تقاطع‌ها نسبت به نصب ۲ هزار و ۸۷۰ عدد بازتاب ایمنی و استوانه‌ای اقدام و با نصب رفلکتور شبرنگ و دارای نور در شب ، قبل از سرعتکاه‌ها و در محدوده محور پلیس‌راه – پیچ خمیگان و ماهنیان اقدام شده است .

  وی به دیگر اقدامات انجام گرفته در حوزه ایمنی از جمله شستشوی ۱۵۰۰ عدد علائم ایمنی ، ۳۸ مورد رنگ‌آمیزی علائم، ۸ مورد ایمن‌سازی دماغه‌های ورودی و خروجی اشاره کرد و گفت : این اقدامات موجب افزایش ایمنی و کاهش چشمگیر تصادفات می‌گردد .

  وی در ادامه به شش مورد رسیدگی به مسائل حریم اشاره کرد و گفت : کارشناسان این شهرستان هرگونه تجاوز به حریم را به دقت دنبال کرده و در راستای رفع آن از طریق قوانین مصوب کشوری و هماهنگی با نیروی انتظامی اقدامات لازم را به عمل می‌آورند .

  وی تصریح کرد : ۱۲ مورد رنگ‌آمیزی سرعتکاه و احداث سرعت کاه نیز از دیگر اقدامات انجام شده در تیرماه گذشته توسط پرسنل اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان رزن می‌باشد . در تیرماه ۹۶ رگلاژ و تسطیح شانه راه‌های آسفالته به طول پنجاه کیلومتر و در محورهای رزن - گرمک ، رزن – سراوک ، رزن _قایش _ جربانلو ، رزن _ دمق رزن _ اورقین ، کرفس و قلعه گوزل دره انجام شده است .
  مطالب مرتبط

  آغاز طرح توزیع لاستیک با ارز دولتی در استان قم

  آغاز طرح توزیع لاستیک با ارز دولتی در استان قم

  با توجه به توافق فی‌مابین این اداره کل و انجمن‌های صنفی رانندگان مقرر شد پس از اعلام و ارائه آمار پیمایش توسط این اداره کل ، انجمن‌های صنفی رانندگان نسبت به صدور معرفی‌نامه رانندگان برمبنای اولویت‌بندی پیمایشی ، جهت دریافت دو حلقه لاستیک از نمایندگی‌های فروش لاستیک ...

  |

  نظرات کاربران