در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • آغاز ۲۷ کیلومتر عملیات آسفالت راه روستایی در منوجان استان کرمان


  با اجرای آسفالت راه این روستاها حدود ۲۰۰۰ خانوار از نعمت راه روستایی مناسب برخوردار خواهند شد و همچنین جهت اجرای این پروژه، اعتباری بالغ بر ۲۸ هزار میلیون ریال نیاز است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیر ساخت و توسعه راه‌ها در جنوب استان کرمان از شروع عملیات آسفالت ۲۷ کیلومتر راه روستایی در حوزه منوجان خبر داد .

  عباس ثمره مدیر ساخت و توسعه راه‌ها در کرمان جنوبی گفت : آسفالت راه روستاهای میانده ، کوهپایه ، شهرک امام حسین ، لاریان ، موتور حسین سالاری ، سالارآباد ، بجگان - دهکهان ، مهاجران استیج ، احمد حافظی ، نهضت آباد ، چاه نارنج ، دهندر ، مغ محمد ، جنت‌آباد ، چاه شور سفلی به طول مجموعاً ۲۷ کیلومتر در حوزه منوجان شروع شده است .

   که تاکنون شهرک امام حسین به طول ۶ کیلومتر و مغ محمد به طول ۱/۴ کیلومتر با اعتبار هزینه شده حدود ۳ هزار میلیون ریال آسفالت شده است .

  لازم به ذکر است : با اجرای آسفالت راه این روستاها حدود ۲۰۰۰ خانوار از نعمت راه روستایی مناسب برخوردار خواهند شد و همچنین جهت اجرای این پروژه، اعتباری بالغ بر ۲۸ هزار میلیون ریال نیاز است .
  مطالب مرتبط

  افتتاح ۵۰۰ کیلومتر راه و بزرگراه در بیش از ۲۰ استان کشور در نیمه اول سال جاری

  افتتاح ۵۰۰ کیلومتر راه و بزرگراه در بیش از ۲۰ استان کشور در نیمه اول سال جاری

  تکمیل پروژه‌هایی که به نوعی گلوگاه ترافیکی منطقه محسوب می‌شود و پروژه‌هایی که نقش مهمی در ایمنی بیشتر مسیر، تسریع در حمل و نقل ، موثر در گردشگری زیارتی و سیاحتی و توسعه استان‌های همجوار دارند ، در اولویت‌های دیگر قرار دارند .

  |

  نظرات کاربران