در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • اعتبار ۶ میلیارد تومانی برای روکش آسفالت محور جاسک – بشاگرد


  در حال حاضر ۳۰ کیلومتر از جاده جکدان به جاسک توسط پیمانکار تجهیز کارگاه شده و ۳۰ کیلومتر جاده بشاگرد به میناب و کرمان به‌زودی تجهیز می‌شود .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان هرمزگان از اختصاص اعتبار ۶ میلیارد تومانی برای روکش آسفالت محور جاسک – بشاگرد خبر داد .

  عباس شرفی گفت : ۶ میلیارد تومان اعتبار برای روکش آسفالت و ترمیم جاده جکدان به جاسک و همچنین بشاگرد به میناب و کرمان امسال اختصاص یافت . این مبلغ از محل اعتبارات ملی و استانی برای احداث ۶۰ کیلومتر ترمیم این مسیرها تأمین شده که با اصلاح آن عبور و مرور مردم بهبود پیدا می‌کند . در حال حاضر ۳۰ کیلومتر از جاده جکدان به جاسک توسط پیمانکار تجهیز کارگاه شده و ۳۰ کیلومتر جاده بشاگرد به میناب و کرمان به‌زودی تجهیز می‌شود و به یاری خدا از نیمه شهریورماه عملیات روکش آسفالت و تعمیرات آغاز می‌شود و نهایتاً تا پایان سال به اتمام خواهد رسید .

  معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هرمزگان افزود : ریختن زباله ، نخاله و مصالح ساختمانی در حریم جاده‌ها علاوه بر جریمه نقدی یک ماه تا ۲ سال حبس دارد . مطابق ماده ۷ لایحه قانون ایمنی راه‌ها ، مرتکبان جرائم علاوه بر جبران خسارت وارده به حبس از یک ماه تا ۲ سال محکوم و چنانچه تخریبی صورت نگرفته باشد ، مرتکب یا مرتکبان حسب مورد موظف به رفع موانع و رفع تجاوز و جبران خسارت وارده خواهند بود .

  وی بیان کرد : حریم راه جز لاینفک راه بوده از این رو حفظ و زیبایی آن موجب آرامش و آسایش در حین رانندگی است و پاک‌سازی ، زیباسازی حریم راه‌های استان نیاز به یک فرهنگ‌سازی وسیع در سطح عموم مردم و مسئولان داشته و همه آحاد مردم باید نسبت به پاک‌سازی و زیباسازی حریم راه‌های ارتباطی خود را مسئول بدانند .
  مطالب مرتبط

  بررسی راهکارهای توسعه حمل و نقل جاده ای میان ایران و ارمنستان

  بررسی راهکارهای توسعه حمل و نقل جاده ای میان ایران و ارمنستان

  همکاری های خوبی در زمینه توسعه روابط حمل و نقل جاده‌ای و ترانزیتی میان دو کشور وجود دارد که برگزاری کمیسیون‌های مشترک اقتصادی و کمیته‌های مختلف اعم از جاده‌ای نشان‌دهنده این موضوع می‌باشد و خواستار طرح مباحث و پیگیری موضوعات باقیمانده از طریق کمیته های مذکور گردید .

  |

  تشدید نظارت ها رویکرد سازمان راهداری در راستای رسیدگی به مطالبات رانندگان

  تشدید نظارت ها رویکرد سازمان راهداری در راستای رسیدگی به مطالبات رانندگان

  همه دستگاه‌های ذی‌ربط‌ ، انجمن‌های صنفی و دست‌اندکاران باید برای رفع این مشکلات به دنبال راهکار باشند و با نگاه معقول و همه‌جانبه و در چارچوب قانون عمل کنند تا در آینده‌ای نزدیک وضعیت حمل و نقل جاده‌ای به شرایط مطلوب نزدیک شود .

  |

  توزیع لاستیک ناوگان حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با نرخ مصوب دولتی

  توزیع لاستیک ناوگان حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با نرخ مصوب دولتی

  مالکین ناوگان باری و مسافری استان می‌‌توانند با دریافت حواله از طریق تشکلهای صنفی و با نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان به نمایندگی‌های شرکت‌های تولید کننده لاستیک در سطح استان مراجعه و نیاز ناوگان خود را تامین کنند .

  |

  نظرات کاربران