در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • جزئیات آخرین به‌روزرسانی سامانه‌های ۱۴۱


  در خدمات جدید ، امکان ارسال وضعیت آب‌وهوا و زمان سفر در سرویس‌های مسیریابی از طریق پیامک ، ایمیل و پیام‌رسان‌های اینترنتی برای متقاضیان نیز فراهم‌شده است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، معاون برنامه‌ریزی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از آخرین به‌روزرسانی سامانه‌های ۱۴۱ خبر داد و گفت : در راستای حفظ حقوق شهروندی ، رعایت اصول مشتری مداری و ارتقا کیفیت خدمات ، سرویس‌ها و گزینه‌های جدیدی در آخرین نسخه اپلیکیشن و تارنمای (وب‌سایت) ۱۴۱ اضافه شده است .

  شهرام آدم‌نژاد با اشاره به آخرین به‌روزرسانی و اطلاعات اضافه‌شده در آخرین نسخه اپلیکیشن ۱۴۱ (نسخه ۳.۲.۳ که هفته گذشته منتشر شد) و تارنمای (وب‌سایت) ۱۴۱ گفت : در بخش وب‌سایت اطلاعات متعددی همچون نمایش کریدورهای پر تقاضای سفر از جمله هراز ، چالوس ، فیروزکوه و.... اضافه‌شده است . به‌علاوه  مردم زین پس می‌توانند از طریق وب‌سایت ۱۴۱ از خدمات جدیدی همچون مسیر‌یابی، پیش‌بینی وضعیت آب‌وهوا و تخمین زمان سفر بهره‌مند‌ شوند .

  وی افزود : همچنین در خدمات جدید ، امکان ارسال وضعیت آب‌وهوا و زمان سفر در سرویس‌های مسیریابی از طریق پیامک ، ایمیل و پیام‌رسان‌های اینترنتی برای متقاضیان نیز فراهم‌شده است . در ضمن با هدف افزایش ایمنی عبور و مرور در جاده‌های کشور ، گذرگاه‌های ایمن (تقاطع‌های) ریل و جاده ، بر روی نقشه در وب‌سایت نیز نمایش داده‌شده است .

  آدم نژاد در ادامه بیان داشت : اطلاعات وضعیت ترافیک راه‌های شریانی با تهیه نقشه ترافیک بر خط ، پیش‌بینی هواشناسی با استفاده از خدمات سرویس‌های هواشناسی داخلی و خارجی و نمایش اطلاعات دوربین‌های نظارتی به تفکیک استان نیز از جمله خدمات دیگری محسوب می‌شود که از طریق وب‌سایت ۱۴۱ قابل مشاهده است .

  وی در ادامه به جدید‌ترین اطلاعات و خدمات ارائه‌شده در آخرین به‌روزرسانی نسخه اپلیکیشن موبایلی ۱۴۱ اشاره کرد و گفت : با توجه به قرار گرفتن ایران در چهارراه ترانزیتی جهان و حجم قابل‌توجه عبور کالاهای ترانزیتی ، صادراتی و وارداتی از طریق ناوگان خارجی در کشور به‌علاوه توجه به مسئله توریسم و گردشگری بین‌المللی که در ایران رو به افزایش است ، نسخه انگلیسی نرم‌افزار کاربردی تلفن همراه برای نسخه اندروید نیز منتشرشده است .    

  به گفته وی ، جهت حرکت خودرو‌ها و فاصله از مبدأ در عکس‌های نمایش داده شده از دوربین‌های نظارتی هم به‌صورت مشترک در سایت و اپلیکیشن قابل‌مشاهده است . همچنین برای افزایش سرعت نمایش اطلاعات در سایت و اپلیکیشن از روش‌های علمی توزیع محتوا در سرورهای مختلف در سطح کشور استفاده‌شده است .

  برای دانلود اپلیکشین تلفن‌ همراه ۱۴۱ به اینجا و یا به این آدرس مراجعه کنید .
  مطالب مرتبط

  رانندگان سواری و کرایه کشور در انتظار مساعدت دولت در بحث یارانه بیمه

  رانندگان سواری و کرایه کشور در انتظار مساعدت دولت در بحث یارانه بیمه

  ناوگان حمل و نقل ما فرسوده است و باید ناوگانی داشته باشیم که جدا از ایمن و استاندارد بودن در شأن مردم و رانندگان کشورمان باشد . با این حال تسهیلات داده شده و نوسازی ناوگان عمومی باید مقرون به صرفه باشد و امیدواریم با همراهی دولت بتوانیم تسهیلاتی ارزان در اختیار بگیریم .

  |

  آغاز طرح توزیع لاستیک با ارز دولتی در استان قم

  آغاز طرح توزیع لاستیک با ارز دولتی در استان قم

  با توجه به توافق فی‌مابین این اداره کل و انجمن‌های صنفی رانندگان مقرر شد پس از اعلام و ارائه آمار پیمایش توسط این اداره کل ، انجمن‌های صنفی رانندگان نسبت به صدور معرفی‌نامه رانندگان برمبنای اولویت‌بندی پیمایشی ، جهت دریافت دو حلقه لاستیک از نمایندگی‌های فروش لاستیک ...

  |

  تاکید بر نگاه مطالعاتی و ساختاری به فعالیت های راهداری و حمل و نقل

  تاکید بر نگاه مطالعاتی و ساختاری به فعالیت های راهداری و حمل و نقل

  سه هزار و ۷۳۲ کیلومتر راه در چهارمحال و بختیاری وجود دارد که محورهای مواصلاتی این استان در مسیر استان های جنوبی و غربی قرار دارد . همچنین در حدود ۲۳ هزار نفر از رانندگان این استان زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند .

  |

  نظرات کاربران