در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • اتصال شهرستان رودبار به شهرستان سیاهکل


  با اجرای این پروژه شهرستان رودبار به شهرستان سیاهکل متصل می‌گردد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، با اعلام سرپرست مدیریت ساخت و توسعه راه‌های راه و شهرسازی گیلان جنوب گیلان به شرق گیلان متصل می‌شود .

  محسن عادلی سرپرست مدیریت ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان با تبریک ولادت با سعادت کریمه اهل‌بیت ، حضرت فاطمه معصومه (س) و آغاز دهه کرامت گفت : عملیات آسفالت پروژه آسیابر – شاه شهیدان به طول ۶ کیلومتر و با عرض ۵ متر آغاز شده و عملیات خاکی آن با پیشرفت ۹۰ درصدی رو به اتمام است .

  وی با بیان اینکه عملیات آسفالت این پروژه هم به زودی آغاز خواهد شد ، افزود : با اجرای این پروژه شهرستان رودبار به شهرستان سیاهکل متصل می‌گردد .

  وی در پایان با اشاره به موقعیت استراتژیک این محور که جنوب گیلان را به شرق استان وصل می‌کند ، بیان کرد : روستای کوهستانی شاه شهیدان محل مدفن دو امام‌زاده از نوادگان امام سجاد (ع) است که ۵۰ خانوار دائمی و ۱۵۰ خانوار فصلی در آن ساکن هستند و مشکل اصلی زائران و ساکنان دائمی مناطق کوهستانی دیلمان و عمارلو ، نبود آسفالت و سنگلاخی بودن مسیر آسیابر به شاه شهیدان از مسیر دیلمان بود که به یاری خداوند متعال این پروژه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و پانصد میلیون تومان مردم این مناطق را از نعمت راه آسفالته مناسب برخوردار خواهد نمود .
  مطالب مرتبط

  پاسخ به شایعات مطرح شده درباره محور داراب - جنت شهر

  پاسخ به شایعات مطرح شده درباره محور داراب - جنت شهر

  عکس منتشرشده از ارتفاعی گرفته‌شده است که بخش‌هایی از جاده که در پیچ‌ها با یکدیگر فاصله دارند ، باهم تطبیق پیداکرده و نشان می‌دهد که جاده باهم پیوسته ، دچار زیگزاگ و اعوجاج است در صورتی‌که نقاطی که در عکس نشان داده می‌شود با یکدیگر فاصله‌دارند و انطباقی با یکدیگر ندارد ، ...

  |

  لزوم توجه به موضوع معماری راه روستایی آبگرم یله گنبد در استان قزوین

  لزوم توجه به موضوع معماری راه روستایی آبگرم یله گنبد در استان قزوین

  تحویل زمین راه روستایی ابگرم یله گنبد انجام گرفته و عملیات بازگشایی ، تعریض ، زیرسازی و اجرای ابنیه شامل ۲۰ رشته لوله و ۱۰ دستگاه پل زیرسازی و آسفالت ۷ کیلومتر از راه روستایی مذکور آغاز گردیده است که این امر موجب گسترش گردشگری ایجاد شغل و توسعه اقتصاد پایدار در منطقه خواهد ...

  |

  افتتاح ۵۰۰ کیلومتر راه و بزرگراه در بیش از ۲۰ استان کشور در نیمه اول سال جاری

  افتتاح ۵۰۰ کیلومتر راه و بزرگراه در بیش از ۲۰ استان کشور در نیمه اول سال جاری

  تکمیل پروژه‌هایی که به نوعی گلوگاه ترافیکی منطقه محسوب می‌شود و پروژه‌هایی که نقش مهمی در ایمنی بیشتر مسیر، تسریع در حمل و نقل ، موثر در گردشگری زیارتی و سیاحتی و توسعه استان‌های همجوار دارند ، در اولویت‌های دیگر قرار دارند .

  |

  نظرات کاربران