در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • تسهیلات ویژه برای رانندگان متقاضی کارت هوشمند


  طی سه‌ماهه اول امسال تعداد ۷۷ کارت هوشمند راننده و ۵۵۷ کارت هوشمند وانت‌بار صادر شده است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، ناوگان وانت‌بار و رانندگان مذکور از فرصت باقیمانده در جهت بهره‌مندی از تسهیلات در نظر گرفته شده جهت صدور کارت هوشمند استفاده نمایند .

  جواد وحدتی فرد با اعلام خبر فوق تأکید کرد : با توجه به اجرای طرح ساماندهی ناوگان وانت‌بار در راه‌های برون‌شهری به استناد نامه شماره ۳۷۵۴۹/۷۱ مورخ ۹۵/۴/۲۲ معاون محترم وزیر و رئیس سازمان از ابتدای آبان ماه سال ۹۵ و الزام پلیس‌راه به کنترل اسناد حمل رانندگان و وانت‌بارها و ارائه تسهیلات یک‌ساله از تاریخ شروع طرح انتظار می‌رود رانندگان محترم از فرصت مذکور به نحو مطلوب استفاده نمایند .

  معاون حمل‌ونقل اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان خراسان رضوی در ادامه افزود : صدور کارت هوشمند جهت رانندگان با مدرک تحصیلی پایین‌تر از پنجم ابتدایی و یا نهضت سوادآموزی و همچنین صدور کارت برای وانت‌بارهای تا عمر بیست سال با مبلغ دویست هزار ریال از جمله تسهیلات در نظر گرفته شده می‌باشد .

  وحدتی فرد از اهداف طرح ساماندهی وانت‌بارها به مواردی همچون انتظام در نحوه بهره‌برداری و تردد وانت‌بارها در جاده‌ها و ارتقای ایمنی جاده‌ها اشاره کرد . در طی سال ۱۳۹۵ تعداد ۳۶۲ راننده وانت‌بار و روستایی موفق به دریافت کارت هوشمند و همچنین ۳۹۰۶ کارت هوشمند وانت‌بار صادر شد .

  گفتنی است ؛ طی سه‌ماهه اول امسال نیز تعداد ۷۷ کارت هوشمند راننده و ۵۵۷ کارت هوشمند وانت‌بار صادر شده است .
  مطالب مرتبط

  آغاز طرح توزیع لاستیک با ارز دولتی در استان قم

  آغاز طرح توزیع لاستیک با ارز دولتی در استان قم

  با توجه به توافق فی‌مابین این اداره کل و انجمن‌های صنفی رانندگان مقرر شد پس از اعلام و ارائه آمار پیمایش توسط این اداره کل ، انجمن‌های صنفی رانندگان نسبت به صدور معرفی‌نامه رانندگان برمبنای اولویت‌بندی پیمایشی ، جهت دریافت دو حلقه لاستیک از نمایندگی‌های فروش لاستیک ...

  |

  نظرات کاربران