در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • ۱۷ مجتمع خدماتی - رفاهی در جاده‌های لرستان آماده افتتاح


  ۱۲ مورد از موافقت‌نامه‌های اصولی مجتمع‌های خدماتی - رفاهی بین راهی نیز در مرحله اخذ استعلام قرار دارند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، معاون توسعه مدیریت و منابع مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان گفت : اکنون ۱۷ مجتمع خدماتی - رفاهی آماده بهره‌برداری و ۱۱ مجتمع در دست احداث در جاده‌های استان داریم .

  کیومرث محمودی با بیان اینکه جذب سرمایه‌گذاری در بخش مجتمع‌های خدماتی - رفاهی بین ‌راهی از سیاست‌های سازمان راهداری و حمل و‌نقل جاده‌ای است ، گفت : با توجه به موقعیت جغرافیایی ویژه لرستان و قرار گرفتن آن در مسیر ترانزیت شمال - جنوب و شرق - غرب ، ایجاد مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین ‌راهی فرصتی مناسب برای جذب سرمایه‌گذاری خصوصی است که در این زمینه ضمن رعایت ضوابط قانونی ، همه تلاش خود را به‌کار خواهیم بست . از آنجا که ارائه‌ خدمات مناسب به کاربران جاده‌ها رابطه مستقیمی با افزایش ایمنی سفر دارد، وجود مجتمع‌های خدماتی - رفاهی بین راهی در کاهش سوانح جاده‌ای نقش بسزایی ایفا می‌کند .

  معاون توسعه مدیریت و منابع مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان گفت : تاکنون ۷۶ موافقت ‌نامه اصولی برای متقاضیان احداث مجتمع‌های خدماتی - ‌رفاهی بین ‌راهی در مسیرهای مواصلاتی استان صادر شده که درمجموع ۴۰ فقره از این موارد دارای اعتبار هستند .

  وی با اشاره به روند پیشرفت فیزیکی مجتمع‌های خدماتی - رفاهی بین‌ راهی استان افزود : در حال حاضر ۱۱ مجتمع خدماتی بین راهی در حال ساخت داریم و ۱۰ مجتمع در فاز دوم و هفت مجتمع در فاز اول در دست بهره‌برداری هستند . ۱۲ مورد از موافقت‌نامه‌های اصولی مجتمع‌های خدماتی - رفاهی بین راهی نیز در مرحله اخذ استعلام قرار دارند .

  وی وجود تابلوهای تبلیغاتی در مسیرهای مواصلاتی را ظرفیتی مناسب برای فرهنگ‌سازی ترافیکی و ایمنی سفر عنوان کرد و افزود : در مجموع ۴۷ تابلوی اطلاعاتی در محورهای لرستان متعلق به اداره‌کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای است که هفت تابلو در قالب تفاهم‌نامه در اختیار جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها قرار گرفته است .

  معاون توسعه مدیریت و منابع مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان گفت : در راستای ایمنی عابران پیاده ، تاکنون ۹ دستگاه پل عابر پیاده در محورهای مواصلاتی استان ساخته شده و دو دستگاه پل دیگر نیز در حال احداث است .
  مطالب مرتبط

  آغاز طرح توزیع لاستیک با ارز دولتی در استان قم

  آغاز طرح توزیع لاستیک با ارز دولتی در استان قم

  با توجه به توافق فی‌مابین این اداره کل و انجمن‌های صنفی رانندگان مقرر شد پس از اعلام و ارائه آمار پیمایش توسط این اداره کل ، انجمن‌های صنفی رانندگان نسبت به صدور معرفی‌نامه رانندگان برمبنای اولویت‌بندی پیمایشی ، جهت دریافت دو حلقه لاستیک از نمایندگی‌های فروش لاستیک ...

  |

  نظرات کاربران