در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • بازدید مدیر راه و شهرسازی خراسان جنوبی از پروژه‌های راهسازی طبس


  از مجموع چهار ورودی طبس ، وظیفه احداث دو ورودی شامل : طبس – یزد و طبس - بشرویه به راه و شهرسازی محول شده که هم‌اکنون ورودی طبس – یزد در دست ساخت است و با پیگیری‌های صورت گرفته مناقصه باند دوم طبس - بشرویه نیز به زودی انجام می‌شود .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ،‌ مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی به‌منظور بررسی و بازدید از پروژه‌های در دست اجرا به شهرستان طبس سفر کرد ، این در حالی است که عملیات آسفالت راه روستایی قنبرآباد - رضویه به پایان رسید .

  مهدی جعفری و هیئت همراه از پیشرفت عملیات اجرایی باندهای دوم طبس - یزد و طبس – اصفهان بازدید کرد و همزمان اراضی مورد نیاز جهت اجرای ادامه باندهای دوم به پیمانکار مربوطه تحویل داده شد .

  جعفری در بازدید از پروژه ورودی طبس – بشرویه گفت : از مجموع چهار ورودی طبس ، وظیفه احداث دو ورودی شامل : طبس – یزد و طبس - بشرویه به راه و شهرسازی محول شده که هم‌اکنون ورودی طبس – یزد در دست ساخت است و با پیگیری‌های صورت گرفته مناقصه باند دوم طبس - بشرویه نیز به زودی انجام می‌شود .

  همچنین مهربان سرپرست اداره راه و شهرسازی دیهوک در خصوص پروژه عملیات آسفالت راه روستایی قنبرآباد - رضویه عنوان کرد : عملیات مذکور به طول ۷.۵ کیلومتر و از محل تأمین سهمیه قیر رایگان و اعتبارات داخلی انجام شد .

  وی با بیان اینکه این پروژه در مدت ۵ روز انجام شد از مساعدت و همکاری مدیرکل راه و شهرسازی استان ، مدیریت ساخت و توسعه راه‌ها ، اداره نظارت بر ساخت راه‌های روستایی و همچنین همکاری مهندس آخوندی مسئول اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دیهوک و همکارانشان تقدیر و تشکر کرد .
  مطالب مرتبط

  بررسی راهکارهای توسعه حمل و نقل جاده ای میان ایران و ارمنستان

  بررسی راهکارهای توسعه حمل و نقل جاده ای میان ایران و ارمنستان

  همکاری های خوبی در زمینه توسعه روابط حمل و نقل جاده‌ای و ترانزیتی میان دو کشور وجود دارد که برگزاری کمیسیون‌های مشترک اقتصادی و کمیته‌های مختلف اعم از جاده‌ای نشان‌دهنده این موضوع می‌باشد و خواستار طرح مباحث و پیگیری موضوعات باقیمانده از طریق کمیته های مذکور گردید .

  |

  تشدید نظارت ها رویکرد سازمان راهداری در راستای رسیدگی به مطالبات رانندگان

  تشدید نظارت ها رویکرد سازمان راهداری در راستای رسیدگی به مطالبات رانندگان

  همه دستگاه‌های ذی‌ربط‌ ، انجمن‌های صنفی و دست‌اندکاران باید برای رفع این مشکلات به دنبال راهکار باشند و با نگاه معقول و همه‌جانبه و در چارچوب قانون عمل کنند تا در آینده‌ای نزدیک وضعیت حمل و نقل جاده‌ای به شرایط مطلوب نزدیک شود .

  |

  توزیع لاستیک ناوگان حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با نرخ مصوب دولتی

  توزیع لاستیک ناوگان حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با نرخ مصوب دولتی

  مالکین ناوگان باری و مسافری استان می‌‌توانند با دریافت حواله از طریق تشکلهای صنفی و با نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان به نمایندگی‌های شرکت‌های تولید کننده لاستیک در سطح استان مراجعه و نیاز ناوگان خود را تامین کنند .

  |

  نظرات کاربران