در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • ارتقای ایمنی تردد در جاده های زنجان با افتتاح مجتمع‌ خدماتی - رفاهی


  در هفته دولت یک مجتمع خدماتی – رفاهی در محور خدابنده و یک پایانه بار در شهرستان ابهر افتتاح خواهد شد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان گفت : از ابتدای سال ۱۳۹۶ ، ۶ فقره موافقت اصولی جدید به منظور احداث و بهره‌برداری از مجتمع‌های خدماتی رفاهی در سطح جاده‌های استان صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، رشد ۱۰۰ درصدی داشته است .

  ایرج دست‌نشان با اعلام این خبر افزود : در حال حاضر ۲۰ مجتمع فعال در محورهای مواصلاتی استان زنجان دایر هستند و ۲۲ مجتمع در فضایی بالغ به ۵۵۲ هزار مترمربع و با زیربنای ۹۷ هزار و ۶۸۵ مترمربع در دست ساخت است .

  وی تصریح کرد : احداث مجتمع‌های خدماتی رفاهی بین‌راهی نقش بسیار مؤثری در ارتقای ایمنی تردد در سطح جاده‌های استان دارد و با توجه به موقعیت جغرافیایی استان زنجان در کریدور شمال‌غرب کشور باید به مجتمع‌های خدماتی - رفاهی استان توجه ویژه‌ای داشت تا بخشی از فرآیند ارتقای ایمنی در جاده‌ها میسر شود .

  مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان عنوان کرد : عدم نبود مجتمع‌های خدماتی _ رفاهی بین‌راهی موجب می‌شود خدمات مورد نیاز رانندگان و مسافران به‌ وسیله واحدهای پراکنده و غیرمتمرکز در طول جاده‌ای ارائه شود که این امر عوارض زیست‌محیطی زیان‌آوری را به دنبال خواهد داشت . در هفته دولت یک مجتمع خدماتی – رفاهی در محور خدابنده و یک پایانه بار در شهرستان ابهر افتتاح خواهد شد .
  مطالب مرتبط

  آغاز طرح توزیع لاستیک با ارز دولتی در استان قم

  آغاز طرح توزیع لاستیک با ارز دولتی در استان قم

  با توجه به توافق فی‌مابین این اداره کل و انجمن‌های صنفی رانندگان مقرر شد پس از اعلام و ارائه آمار پیمایش توسط این اداره کل ، انجمن‌های صنفی رانندگان نسبت به صدور معرفی‌نامه رانندگان برمبنای اولویت‌بندی پیمایشی ، جهت دریافت دو حلقه لاستیک از نمایندگی‌های فروش لاستیک ...

  |

  نظرات کاربران