در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • رشد ۶ درصدی حمل‌ونقل کالای جاده‌ای در استان همدان


  طی ۳ ماههٔ ابتدایی امسال ، به تخلفات ۱۶ شرکت حمل‌ونقل داخلی کالای استان در جلسات کمیسیون ماده ۱۲ استانی رسیدگی شد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، رئیس ادارهٔ حمل‌ونقل کالای اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان خراسان رضوی گفت : حمل‌ونقل کالای جاده‌ای استان خراسان رضوی در سه‌ماهه اول امسال ۶ درصد رشد داشته است .

  محمدعلی خانی رئیس ادارهٔ حمل‌ونقل کالا با اعلام خبر فوق افزود : در سه‌ماهه ابتدایی امسال حمل‌ونقل کالای جاده‌ای با تناژ حمل ۶ میلیون و ۳۶۴ هزار و ۳۶۴ تن کالا در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با ۶ درصد رشد مواجه بوده است .

  رئیس ادارهٔ حمل‌ونقل کالای اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان خراسان رضوی در ادامه گفت : این حجم کالا با ۴۶۴ هزار سفر انجام شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با افزایش ۴ درصدی همراه شده است .

  خانی از مهم‌ترین علل افزایش تناژ را افزایش حمل سیمان ، گندم ، خاک معدنی اشاره کرد و گفت : در این راستا ایجاد گشت‌های جاده ای ، شناسایی نقاط فرار بار و همچنین ایجاد دفاتر صدور بارنامه در مناطق فاقد شرکت حمل‌ونقل و اعمال نظارت مستمر در پروسه حمل‌ونقل در اخذ بارنامه و رشد تناژ مؤثر بوده‌اند .

  وی در خصوص نظارت بر شرکت‌های حمل‌ونقل و رسیدگی به تخلفات آن‌ها نیز گفت : طی ۳ ماههٔ ابتدایی امسال ، به تخلفات ۱۶ شرکت حمل‌ونقل داخلی کالای استان در جلسات کمیسیون ماده ۱۲ استانی رسیدگی شد .

  گفتنی است استان خراسان رضوی در حمل‌ونقل کالا رتبهٔ چهارم کشوری را داراست .
  مطالب مرتبط

  آغاز طرح توزیع لاستیک با ارز دولتی در استان قم

  آغاز طرح توزیع لاستیک با ارز دولتی در استان قم

  با توجه به توافق فی‌مابین این اداره کل و انجمن‌های صنفی رانندگان مقرر شد پس از اعلام و ارائه آمار پیمایش توسط این اداره کل ، انجمن‌های صنفی رانندگان نسبت به صدور معرفی‌نامه رانندگان برمبنای اولویت‌بندی پیمایشی ، جهت دریافت دو حلقه لاستیک از نمایندگی‌های فروش لاستیک ...

  |

  نظرات کاربران