در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • ترمیم قسمتی از پل آق امام آزادشهر در استان گلستان


  این پل در پنج کیلومتری محور آزادشهر - مینودشت بعد از شهرستان آزادشهر قرار دارد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، رئیس اداره نگهداری راه‌ها و ابنیه فنی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گلستان از ترمیم قسمتی از پل آق امام آزادشهر که بر اثر سیلاب‌های گذشته تخریب شده بود ، خبر داد .

  ابوطالب جلینی اظهار کرد : قسمتی از رادیه (دیواره‌ها و گوشواره‌های پل) ، دیوار برگشت آب و نرده پل در جریان سیلاب سالیان گذشته و قرنیزها و هندریل بر اثر هوازدگی دچار خوردگی شده بود ، مورد ترمیم و بازسازی قرار گرفتند .

  به گفته وی ، در حال حاضر بتن‌ریزی دهانه وسط و بتن‌ریزی پی سمت راست و چپ دیوار هدایت آب پل انجام شده و بعد از اتمام این عملیات ، ترمیم پوشش پل هم انجام خواهد شد . برای اجرای این کارها حدود ۲۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات ملی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور در نظر گرفته شده است .

  رئیس اداره نگهداری راه‌ها و ابنیه فنی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گلستان ، طول پل آق امام را ۶۰ متر با سه دهانه ۲۰ متری بیان کرد و گفت : این پل در پنج کیلومتری محور آزادشهر - مینودشت بعد از شهرستان آزادشهر قرار دارد .
  مطالب مرتبط

  رانندگان سواری و کرایه کشور در انتظار مساعدت دولت در بحث یارانه بیمه

  رانندگان سواری و کرایه کشور در انتظار مساعدت دولت در بحث یارانه بیمه

  ناوگان حمل و نقل ما فرسوده است و باید ناوگانی داشته باشیم که جدا از ایمن و استاندارد بودن در شأن مردم و رانندگان کشورمان باشد . با این حال تسهیلات داده شده و نوسازی ناوگان عمومی باید مقرون به صرفه باشد و امیدواریم با همراهی دولت بتوانیم تسهیلاتی ارزان در اختیار بگیریم .

  |

  آغاز طرح توزیع لاستیک با ارز دولتی در استان قم

  آغاز طرح توزیع لاستیک با ارز دولتی در استان قم

  با توجه به توافق فی‌مابین این اداره کل و انجمن‌های صنفی رانندگان مقرر شد پس از اعلام و ارائه آمار پیمایش توسط این اداره کل ، انجمن‌های صنفی رانندگان نسبت به صدور معرفی‌نامه رانندگان برمبنای اولویت‌بندی پیمایشی ، جهت دریافت دو حلقه لاستیک از نمایندگی‌های فروش لاستیک ...

  |

  تاکید بر نگاه مطالعاتی و ساختاری به فعالیت های راهداری و حمل و نقل

  تاکید بر نگاه مطالعاتی و ساختاری به فعالیت های راهداری و حمل و نقل

  سه هزار و ۷۳۲ کیلومتر راه در چهارمحال و بختیاری وجود دارد که محورهای مواصلاتی این استان در مسیر استان های جنوبی و غربی قرار دارد . همچنین در حدود ۲۳ هزار نفر از رانندگان این استان زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند .

  |

  نظرات کاربران