در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • اختصاص اعتبارات ویژه به حوزه راه روستایی استان کردستان


  با تلاش‌های تمامی عوامل در اداره کل مشاورین و پیمانکاران بومی استان هم‌اکنون در سطح استان طرح‌های خوبی به منظور توسعه شبکه حمل‌ونقل جاده‌ای در حال انجام است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راه و شهرسازی کردستان در جریان بازدید از پروژه‌های در حال انجام حوزه راه‌های استان از روند پیشرفت و توسعه راه‌های مواصلاتی خبر داد ، این در حالیست که به گفته نماینده مردم شهرستان‌های سنندج – دیواندره و کامیاران در نشست مجمع نمایندگان کردستان با معاون اول رئیس‌جمهور ، مقرر شد اعتبارات ویژه‌ای در حوزه راه روستایی به استان اختصاص یابد .

  شهرام ملکی ظهر دوشنبه از پروژه‌های بهسازی و آسفالت راه‌های استان بازدید کرد .

  در جریان این بازدید شهرام ملکی با ارائه گزارشی جامع آخرین وضعیت پروژه‌های فعال و اولویت‌دار استان را تشریح کرد و گفت : با حمایت‌های استاندار محترم و دیگر مدیران و با تلاش‌های تمامی عوامل در اداره کل مشاورین و پیمانکاران بومی استان هم‌اکنون در سطح استان طرح‌های خوبی به منظور توسعه شبکه حمل‌ونقل جاده‌ای در حال انجام است .

  ملکی از طرح احداث باند دوم گردنه صلوات آباد ، تعیین تکلیف تمامی قطعات مانده از بزرگراه کرمانشاه – میاندوآب ، طرح بهسازی سنندج – مریوان و... به عنوان طرح‌های اساسی و اولویت‌دار استان نام برد .

  همچنین سید احسن علوی نماینده مردم شهرستان‌های سنندج – دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت : متأسفانه بر اساس آمارهای اعلام شده، کردستان در بخش بهره‌مندی از راه روستایی آسفالته آخرین استان کشور است . در این نشست مقرر شد برای جبران عقب‌ماندگی‌های استان اعتبارات ویژه در حوزه راه روستایی اختصاص یابد .
  مطالب مرتبط

  آغاز اجرای نصب نیوجرسی در آزادراه تهران – کرج

  آغاز اجرای نصب نیوجرسی در آزادراه تهران – کرج

  فاز دوم نصب نیوجرسی این آزادراه تا دوماه آینده در صورت تامین اعتبار به طول ۵/۱۲ کیلومتر به مورد اجرا گذاشته خواهد شد . هزینه لازم برای اجرای این پروژه از محل طرح نگهداری وایمن سازی راههای کشور تامین خواهد شد .

  |

  نظرات کاربران