در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • اختصاص اعتبارات ویژه به حوزه راه روستایی استان کردستان


  با تلاش‌های تمامی عوامل در اداره کل مشاورین و پیمانکاران بومی استان هم‌اکنون در سطح استان طرح‌های خوبی به منظور توسعه شبکه حمل‌ونقل جاده‌ای در حال انجام است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راه و شهرسازی کردستان در جریان بازدید از پروژه‌های در حال انجام حوزه راه‌های استان از روند پیشرفت و توسعه راه‌های مواصلاتی خبر داد ، این در حالیست که به گفته نماینده مردم شهرستان‌های سنندج – دیواندره و کامیاران در نشست مجمع نمایندگان کردستان با معاون اول رئیس‌جمهور ، مقرر شد اعتبارات ویژه‌ای در حوزه راه روستایی به استان اختصاص یابد .

  شهرام ملکی ظهر دوشنبه از پروژه‌های بهسازی و آسفالت راه‌های استان بازدید کرد .

  در جریان این بازدید شهرام ملکی با ارائه گزارشی جامع آخرین وضعیت پروژه‌های فعال و اولویت‌دار استان را تشریح کرد و گفت : با حمایت‌های استاندار محترم و دیگر مدیران و با تلاش‌های تمامی عوامل در اداره کل مشاورین و پیمانکاران بومی استان هم‌اکنون در سطح استان طرح‌های خوبی به منظور توسعه شبکه حمل‌ونقل جاده‌ای در حال انجام است .

  ملکی از طرح احداث باند دوم گردنه صلوات آباد ، تعیین تکلیف تمامی قطعات مانده از بزرگراه کرمانشاه – میاندوآب ، طرح بهسازی سنندج – مریوان و... به عنوان طرح‌های اساسی و اولویت‌دار استان نام برد .

  همچنین سید احسن علوی نماینده مردم شهرستان‌های سنندج – دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت : متأسفانه بر اساس آمارهای اعلام شده، کردستان در بخش بهره‌مندی از راه روستایی آسفالته آخرین استان کشور است . در این نشست مقرر شد برای جبران عقب‌ماندگی‌های استان اعتبارات ویژه در حوزه راه روستایی اختصاص یابد .
  مطالب مرتبط

  پاسخ به شایعات مطرح شده درباره محور داراب - جنت شهر

  پاسخ به شایعات مطرح شده درباره محور داراب - جنت شهر

  عکس منتشرشده از ارتفاعی گرفته‌شده است که بخش‌هایی از جاده که در پیچ‌ها با یکدیگر فاصله دارند ، باهم تطبیق پیداکرده و نشان می‌دهد که جاده باهم پیوسته ، دچار زیگزاگ و اعوجاج است در صورتی‌که نقاطی که در عکس نشان داده می‌شود با یکدیگر فاصله‌دارند و انطباقی با یکدیگر ندارد ، ...

  |

  لزوم توجه به موضوع معماری راه روستایی آبگرم یله گنبد در استان قزوین

  لزوم توجه به موضوع معماری راه روستایی آبگرم یله گنبد در استان قزوین

  تحویل زمین راه روستایی ابگرم یله گنبد انجام گرفته و عملیات بازگشایی ، تعریض ، زیرسازی و اجرای ابنیه شامل ۲۰ رشته لوله و ۱۰ دستگاه پل زیرسازی و آسفالت ۷ کیلومتر از راه روستایی مذکور آغاز گردیده است که این امر موجب گسترش گردشگری ایجاد شغل و توسعه اقتصاد پایدار در منطقه خواهد ...

  |

  نظرات کاربران