در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • ایمن‌سازی محورهای گلستان با ۲۵ میلیارد ریال اعتبار


  تهیه و نصب ۷ کیلومتر حفاظ بلوک مفصلی در سه‌راهی کلاله به سمت کلاله و تعمیر و مرمت ۴۶۹ عدد حفاظ گاردریل در بزرگراه گرگان - آزادشهر از انواع دیگر عملیات ایمن‌سازی بوده است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گلستان گفت : از ابتدای سال ۹۶ تاکنون ۲۵ میلیارد ریال از محل منابع ملی و ابلاغی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور برای ایمن‌سازی محورهای ارتباطی استان هزینه شد .

  عادل مصدقی گفت : اعتبار مذکور با نگاه ارتقای ایمنی راه‌ها ، منظرآرایی و زیباسازی جاده‌ها و خودمعرف بودن و بخشنده کردن راه‌ها و صرف عملیاتی همچون کاشت ۱۳ هزار اصله نهال در بزرگراه‌ها و محورهای شریانی استان مانند محور آزادشهر- مینودشت، گالیکش تا تنگراه، سه‌راهی کلاله تا کلاله ، محور بندرترکمن - گمیشان و بزرگراه گرگان - کردکوی - نوکنده شده است .

  به گفته وی ، تهیه و نصب ۷ کیلومتر حفاظ بلوک مفصلی در سه‌راهی کلاله به سمت کلاله و تعمیر و مرمت ۴۶۹ عدد حفاظ گاردریل در بزرگراه گرگان - آزادشهر از انواع دیگر عملیات ایمن‌سازی بوده است .

  تجدید خط‌کشی راه‌ها به طول ۴۵۰ کیلومتر ، احداث روشنایی به طول ۳ کیلومتر و تعمیر ، سرویس و نگهداری روشنایی‌های موجود به طول ۴۸۹ کیلومتر ، تهیه و نصب ۱۰۰ عدد بشکه ایمنی و حدود ۵۰۰ عدد میله ترافیکی جزو عملیات دیگری بوده که برای افزایش ایمنی راه‌های استان صورت گرفت .

  به گفته وی ، تهیه و نصب ۱۵۵۰ عدد مسیرنمای ارتجاعی و تهیه و نصب ۴۵ مترمربع تابلوی اطلاعاتی هم به عنوان بخش دیگری از عملیات ایمن‌سازی محورهای استان در طول این مدت به شمار می‌روند .

  مصدقی تأکید کرد : در این ایام با توجه به افزایش ترافیک محورها و سفرهای تابستانی و با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و توجه به تابلو و علائم افقی و عمودی در جاده‌ها شاهد کاهش تصادفات به‌ویژه تلفات جاده‌ای در سطح راه‌های استان گلستان باشیم .

  حدود ۵ هزار کیلومتر در استان گلستان راه اصلی ، فرعی و روستایی وجود دارد .
  مطالب مرتبط

  آغاز طرح توزیع لاستیک با ارز دولتی در استان قم

  آغاز طرح توزیع لاستیک با ارز دولتی در استان قم

  با توجه به توافق فی‌مابین این اداره کل و انجمن‌های صنفی رانندگان مقرر شد پس از اعلام و ارائه آمار پیمایش توسط این اداره کل ، انجمن‌های صنفی رانندگان نسبت به صدور معرفی‌نامه رانندگان برمبنای اولویت‌بندی پیمایشی ، جهت دریافت دو حلقه لاستیک از نمایندگی‌های فروش لاستیک ...

  |

  نظرات کاربران