در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • برخورداری خطوط ایستگاه سیرجان از سیستم سوخت رسانی لکوموتیوها


  قطارهای باری وارده بدون انفصال لکوموتیو اقدام به سوختگیری شده و از توقف طولانی مدت قطارها جلوگیری بعمل می آید .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راه آهن هرمزگان از برخورداری خطوط ایستگاه سیرجان از سیستم سوخت رسانی لکوموتیوها در این اداره کل خبر داد .

  محمد پور فخری افزود : به منظور برخورداری تعدادی از خطوط قبول و اعزام مربوط به قطارهای باری در ایستگاه سیرجان ، از سیستم سوخت رسانی ، که قبلا جهت سوختگیری لکوموتیوها اقدام به انفصال لکوموتیو و انتقال به خط سوخت شده و موجب توقف قطارها میگردید ، اقدام به اجرای سیستم سوخت گیری در مجاورت تعدادی خطوط ایستگاه شده و قطارهای باری وارده بدون انفصال لکوموتیو اقدام به سوختگیری شده و از توقف طولانی مدت قطارها جلوگیری بعمل می آید . ضمن اینکه در این راستا در جهت ارتقای ایمنی و تردد کمتر لکوموتیو در محوطه ایستگاه نیز کمک موثری می شود .
  مطالب مرتبط

  انتشار عملکرد اداره کل راه آهن هرمزگان در سال ۱۳۹۶

  انتشار عملکرد اداره کل راه آهن هرمزگان در سال ۱۳۹۶

  در این مدت عملکرد بندر شهید رجایی نیز ۹ میلیون و ۵۰۳ هزار و ۴۰ تن کالا بوده که رشد ۲۸ درصدی حمل ریلی در بندر شهید رجایی را شاهد بوده ایم و در زمینه حمل ریلی کانتینر نیز با حمل ۱۰۴ هزار و ۷۰۵  TEU که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰ درصد رشد داشته است .

  |

  رشد ۹ درصدی بارگیری کالا در اداره کل راه آهن هرمزگان

  رشد ۹ درصدی بارگیری کالا در اداره کل راه آهن هرمزگان

  عملکرد راه آهن هرمزگان به میزان ۱۷میلیون و ۷۷۳هزار و ۷۹۷ تن کالا و محمولات بوده که رشد ۱۲ درصدی را نشان داده و موجب رسیدن تن کیلومتر مرزی به میزان ۶میلیارد و ۹۹۵میلیون و ۶۰۱هزار و ۳۰۰ تن کیلومتر شده که رشد ۱۶ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان می دهد .

  |

  نظرات کاربران