در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • ساخت چهار ساختمان امداد و نجات در جاده های زنجان


  ساختمان امداد و نجات پری ماهنشان و گرماب خدابنده نیز ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشتند و محل استقرار دو واحد اداری و امدادی با امکانات مجزا خواهند بود .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان گفت : چهار ساختمان امداد و نجات به همت اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان در محورهای مواصلاتی استان زنجان در دست ساخت است .

  ایرج دست‌نشان مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان با اعلام این خبر افزود : ساختمان‌های امدادونجات پاپایی ایجرود ، ساختمان انذر طارم ، پری ماهنشان و گرماب خدابنده به در راستای ارتقا ایمنی محورهای مواصلاتی استان و استفاده از ظرفیت‌های راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای برای کاهش سوانح و حوادث رانندگی در دست اقدام هستند .

  وی تصریح کرد : ساختمان‌های امداد و نجات محل استقرار چهار واحد اداری و امدادی با امکانات مجزا ، شامل واحد راهداری ، اکیپ پلیس‌راه ، اکیپ فوریت‌های پزشکی و اکیپ هلال‌احمر هستند که می‌توانند نقش مهمی در مدیریت سریع بحران و سوانح در محورهای استان و هماهنگی عملیاتی دستگاه‌های همکار هنگام بروز حوادث ایفا نمایند . با بیان اینکه ساختمان امداد و نجات امداد و نجات پاپایی زنجان در محل راهدارخانه پاپایی در کیلومتر ۲۵ جاده زنجان – بیجار در دست ساخت است گفت : مساحت زیربنای این ساختمان ۷۰ مترمربع و از نوع سازه فولادی است که ۹۵ درصد آن تکمیل شده است .

  دست‌نشان با اشاره به پیشرفت ۵۰ درصدی ساختمان امداد و نجات انذر طارم گفت : محل این پروژه روستای انذر طارم در جاده تهم - چورزق – درام است که محل استقرار چهار واحد اداری و امدادی با امکانات مجزا خواهد بود . تعاملات بر امداد و نجات و ارائه خدمات امدادی از مباحث مهم اجتماعی است و در این راستا هم‌افزایی در هماهنگی دستگاه‌های مرتبط و تعاملات فی‌مابین ، امری ضروری است .

  مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان گفت : ساختمان امداد و نجات پری ماهنشان و گرماب خدابنده نیز ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشتند و محل استقرار دو واحد اداری و امدادی با امکانات مجزا خواهند بود .
  مطالب مرتبط

  آغاز طرح توزیع لاستیک با ارز دولتی در استان قم

  آغاز طرح توزیع لاستیک با ارز دولتی در استان قم

  با توجه به توافق فی‌مابین این اداره کل و انجمن‌های صنفی رانندگان مقرر شد پس از اعلام و ارائه آمار پیمایش توسط این اداره کل ، انجمن‌های صنفی رانندگان نسبت به صدور معرفی‌نامه رانندگان برمبنای اولویت‌بندی پیمایشی ، جهت دریافت دو حلقه لاستیک از نمایندگی‌های فروش لاستیک ...

  |

  نظرات کاربران