در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • تکذیب خبر خروج قطار اهواز - قم از ریل توسط راه آهن


  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، راه‌آهن در اطلاعیه‌عای خبر خروج از ریل قطار اهواز - قم حامل دانشجویان را تکذیب و در ادامه اعلام کرد که در محور اهواز – قم قطار فوق الذکر سیر ندارد‌ .

  در این اطلاعیه آمده است ؛ پیرو خبر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر خروج قطار حامل دانشجویان از اهواز به سمت قم در منطقه هفت‌تپه صحت ندارد ضمن اینکه در محور اهواز – قم قطار فوق الذکر سیر ندارد‌ .

  گفتنی است در برخی شبکه‌های اجتماعی گفته شده «دقایقی پیش قطار حامل دانشجویان دانشگاه که از اهواز به سمت قم در حال حرکت بود در منطقه هفت تپه از ریل خارج شد . طبق اطلاع اولیه گرمای بیش از حد هوا و انبساط ریل سبب حادثه بوده است . خوشبختانه در این حادثه به هیچ کدام از مسافرین قطار آسیبی نرسیده و هم اکنون قطار متوقف شده است.»

   
  مطالب مرتبط

  افزایش ظرفیت ریلی در غرب دریای خزر با اتصال ریلی رشت به آستارا

  افزایش ظرفیت ریلی در غرب دریای خزر با اتصال ریلی رشت به آستارا

  طی این سال‌ها خوشبختانه سرمایه‌گذاری‌ها و اقدامات جدی در زمینه توسعه حمل‌ونقل ریلی رخ داده است . به‌صورت متوسط طی سال‌های گذشته بیش از ۱ میلیارد دلار به‌طور مستقیم از جانب دولت در حمل‌ونقل ریلی سرمایه‌گذاری شده است و این جدا از سرمایه‌گذاری‌هایی است که از طریق سایر ...

  |

  تضمین ایمنی کامل خط ریلی گرمسار - اینچه برون توسط راه آهن روسیه

  تضمین ایمنی کامل خط ریلی گرمسار - اینچه برون توسط راه آهن روسیه

  خط ریلی گرمسار - اینچه برون یکی از مهمترین پروژه های ریلی برای حمل بارهای ترانزیتی در محور شرق دریای خزر است که از چهار استان ایران عبور می کند . ارتقای ایمنی یکی از مهمترین شاخص های این مسیر ریلی است و راه آهن روسیه با همه امکانات ، ایمنی آن را به طور کامل تضمین می کند .

  |

  نظرات کاربران