در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • انجام پنج طرح آسفالت و بهسازی راه روستایی در شهرستان بیجار


  با انجام این پروژه‌ها بیش از ۵۶۲ خانوار در قالب دو هزار و ۳۲ نفر جمعیت از راه مناسب بهره‌مند می‌شوند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راه و شهرسازی کردستان گفت : پنج طرح آسفالت و بهسازی راه روستایی در شهرستان بیجار برای بهره‌مندی دو هزار نفر جمعیت در حال اجرا است .

  شهرام ملکی اظهار کرد : امسال برای بهسازی راه‌های روستایی بیجار پنج پروژه به طول حدود ۴۹ کیلومتر در حال انجام است . این طرح‌ها در راه‌های روستایی (قزلبلاغ – کوتان – کچه گنبد) ، (پشت تنگ – زرده کمر) ، (قزلعلی – شریف‌آباد) ، (جعفرآباد – فتح‌آباد) ، (سید حسین – کهیل) ، (پهنه بر) ، (چپقلو) اجرا می‌شود .

  به گفته ملکی ، با انجام این پروژه‌ها بیش از ۵۶۲ خانوار در قالب دو هزار و ۳۲ نفر جمعیت از راه مناسب بهره‌مند می‌شوند .

  مدیرکل راه و شهرسازی کردستان ادامه داد : طول راه‌های روستایی در قالب این پنج طرح در حال بهسازی ۴۹ کیلومتر است که برای اجرای آن تاکنون بالغ بر هشت میلیارد ریال هزینه شده است .
  مطالب مرتبط

  معرفی مدیر جدید دفتر نگهداری راه‌های روستایی و فرعی سازمان راهداری

  معرفی مدیر جدید دفتر نگهداری راه‌های روستایی و فرعی سازمان راهداری

  در انجام مکاتبات با واحدهای استانی به‌ویژه در زمینه ارسال دستورالعمل‌ها ، دقت عمل لازم انجام شود و با رعایت اصل زمان‌بندی، کارشناسی لازم صورت گیرد و سپس در اختیار مسئولان و دست‌اندرکاران حوزه نگهداری راه‌های روستایی و فرعی در استان‌ها قرار گرفته و لازم‌الاجرا شود .

  |

  توسعه شبکه حمل‌ونقل استان کردستان در دولت تدبیر و امید

  توسعه شبکه حمل‌ونقل استان کردستان در دولت تدبیر و امید

  استان کردستان از محدود استان‌های کشور است که هیچ سهمی در آزادراه و شبکه حمل‌ونقل ریلی ندارد و این در حالی است که استان‌های شمالی کردستان از جمله آذربایجان غربی و شرقی و همدان که موقعیت جغرافیایی و ساختار مشابهی با کردستان دارند، به شبکه ریلی متصل هستند .

  |

  نظرات کاربران