در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • حرکت نخستین قطار مسافری رجا از ایستگاه راه آهن همدان


  برای اینکه همه هموطنان گرامی از تسهیلات و تخفیفات دوره یی و لحظه ای برای سفر با قطارهای مختلف شرکت رجا بهره مند شود ، این شرکت اقدام به راه اندازی سامانه اطلاع رسانی سفر ارزان بر روی شبکه تلگرام کرده است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، با افتتاح رسمی ایستگاه همدان ، صدای سوت قطار مسافری رجا امروز ۲۰ تیرماه ۹۶ در این شهر طنین انداز شد .

  سرپرست معاونت اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا با اعلام این خبر افزود : با حضور مسوؤلان وزارت راه و شهرسازی ، راه آهن ج.ا.ا ، شرکت رجا و مسوؤلان استانی ، حرکت نخستین قطار مسافری از شهر همدان به مشهد مقدس آغاز شد .

  محسن یاوری گفت : خبرنگاران و خانواده شهدا به عنوان نخستین مسافران قطار یاد شده از همدان به مشهد مقدس با واگن های شرکت حمل و نقل ریلی رجا سفر خواهند کرد.

  به گفته وی ، واگن های در نظر گرفته شده برای این مسیر از نوع چهار تخته درجه یک (پلور سبز) بوده و فروش بلیت برای عموم مردم در مسیر مزبور به زودی از طریق کلیه کانال های فروش شرکت رجا (وب سایت رجا به نشانی www.raja.ir، فروش تلفنی از طریق سامانه  ۱۵۳۹ ، اپلیکشینی، دفاتر فروش و ...) صورت خواهد گرفت .

  سرپرست معاونت اجرایی شرکت رجا همچنین خاطر نشان کرد : برای اینکه همه هموطنان گرامی از تسهیلات و تخفیفات دوره یی و لحظه ای برای سفر با قطارهای مختلف شرکت رجا بهره مند شود ، این شرکت اقدام به راه اندازی سامانه اطلاع رسانی "سفر ارزان" بر روی شبکه تلگرام به نشانی safararzan1539@ کرده است که متقاضیان می توانند با عضویت در این سامانه از آخرین تخفیفات قطارهای رجا آگاهی یابند.

  یاوری افزود : سامانه ارتباط با مشتریان و فروش بلیت شرکت رجا نیز با شماره ۱۵۳۹ از سراسر کشور پاسخ گوی مسافران گرامی می باشد .
  مطالب مرتبط

  انتصاب قائم مقام شرکت راه آهن

  انتصاب قائم مقام شرکت راه آهن

  عاشوری پیش از این ، عهده دار سمت هایی از قبیل مدیرکل دفتر مهندسی شرکت رجا ، معاون اجرایی شرکت قطارهای مسافری رجاء ، معاون فنی شرکت قطارهای مسافری رجاء، مدیرکل امور اقتصادی و سرمایه گذاری ، مدیرعامل واگن پارس ، مدیرعامل شرکت راه آهن حمل و نقل ، معاون بهره برداری و سیر و حرکت راه ...

  |

  نظرات کاربران