در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • پایان زیرسازی و آسفالت ۱۰ کیلومتر از راه‌های روستایی گنبدکاووس


  طبق توافقنامه صورت گرفته ۵ کیلومتر محورهای روستایی فوق تعریض ، زیرسازی و آسفالت شده است و ۵ کیلومتر دیگر آن زیرسازی انجام گردیده و در صورت ابلاغ موافقت‌نامه و تخصیص اعتبار ۵ کیلومتر باقی‌مانده آسفالت خواهد شد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان از پایان زیرسازی و آسفالت ۱۰ کیلومتر از راه‌های روستایی شهرستان گنبدکاووس خبر داد .

  علی‌اکبر شاهینی گفت : برای اجرای این پروژه‌ها ۶۵۰ میلیون تومان از اعتبارات ملی توافق شده هزینه گردیده که تاکنون هیچ‌گونه تخصیصی به این اداره کل صورت نگرفته است و به‌صورت دیون انجام شده است .

  مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان پروژه‌های اجرا شده این بخش را شامل روستاهای انور آباد و سر تپه ، حسین آباد - رحیمی و محمد ایمر از شهرستان گنبدکاووس عنوان کرد .

  وی افزود : طبق توافقنامه صورت گرفته ۵ کیلومتر محورهای روستایی فوق تعریض ، زیرسازی و آسفالت شده است و ۵ کیلومتر دیگر آن زیرسازی انجام گردیده و در صورت ابلاغ موافقت‌نامه و تخصیص اعتبار ۵ کیلومتر باقی‌مانده آسفالت خواهد شد .

  شهرستان گنبد دارای ۶۰۰ کیلومتر راه روستایی است که ۴۰۰ کیلومتر آن آسفالت و مابقی شوسه و خاکی است .
  مطالب مرتبط

  افتتاح ۵۰۰ کیلومتر راه و بزرگراه در بیش از ۲۰ استان کشور در نیمه اول سال جاری

  افتتاح ۵۰۰ کیلومتر راه و بزرگراه در بیش از ۲۰ استان کشور در نیمه اول سال جاری

  تکمیل پروژه‌هایی که به نوعی گلوگاه ترافیکی منطقه محسوب می‌شود و پروژه‌هایی که نقش مهمی در ایمنی بیشتر مسیر، تسریع در حمل و نقل ، موثر در گردشگری زیارتی و سیاحتی و توسعه استان‌های همجوار دارند ، در اولویت‌های دیگر قرار دارند .

  |

  نظرات کاربران