در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • افزایش ایمنی جاده‌های آذربایجان غربی با تحلیل تصادفات جاده ای


  تلاش می‌کنیم با منابع محدود خدمات ارزنده‌ای در حوزه ساخت و توسعه جاده‌های ایمن ارائه دهیم .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، تحلیل تصادفات جاده‌ای استان آذربایجان‌غربی و تشکیل تیم مشترک از مهم‌ترین راهکارهای افزایش ضریب ایمنی جاده‌های استان است .

  مدیرکل راه و شهرسازی استان در دیدار معاون هماهنگی فرماندهی انتظامی استان ، رئیس پلیس‌راه و رئیس پلیس راهور استان بر ضرورت تحلیل سوانح رانندگی در جاده‌های استان تأکید کرد .

  ابراهیم مبارک قدم همچنین تشکیل تیم مشترک در بحث ایمنی راه‌ها و کنترل محسوس و نامحسوس عامل انسانی در جاده‌ها را از مهم‌ترین راهکارهای ارتقای سلامت محورهای ارتباطی استان برشمرد .

  وی با بیان اینکه نبود حتی یک تصادف منجر به فوتی هموطنان عزیز در جاده‌ها ، آرمان مجموعه راه و شهرسازی استان است ، افزود : برنامه‌های ویژه‌ای برای استانداردسازی جاده‌های استان از جمله تکمیل طرح‌های راهسازی نیمه‌تمام ، ایمن‌سازی محورها و آشکارسازی نقاط دارای تصادف داریم . ارتقای اثربخشی جلسات کمیسیون مدیریت ایمنی راه‌ها در گرو هماهنگی بیشتر دستگاه‌های متولی در امر ایمنی جاده‌ها و افزایش منابع مالی است .

  مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی به اهمیت برگزاری نشست‌های مشترک با پلیس‌راه اشاره کرد و افزود : تلاش می‌کنیم با منابع محدود خدمات ارزنده‌ای در حوزه ساخت و توسعه جاده‌های ایمن ارائه دهیم .

  در این دیدار، معاون هماهنگی فرماندهی انتظامی استان ، رئیس پلیس‌راه و رئیس پلیس راهور استان ضمن تبریک انتصاب شایسته و بجای مدیرکل راه و شهرسازی استان خواستار گسترش ارتباط و تعامل دوسویه شدند .
  مطالب مرتبط

  احتمال افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی سفرهای تابستانی در استان گیلان

  احتمال افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی سفرهای تابستانی در استان گیلان

  بحث ایمنی و نگهداری از محورهای استان مبحثی نیست که مقطعی باشد و به صورت مستمر و همیشگی ادامه دارد . در همه ایام سال اکیپ‌های راهداری و کارشناسان مشغول بررسی و اصلاح نواقص هستند و در این مدت این مساله با شدت بیشتری پیگیری شد. بررسی تابلوها و علائم در جاده‌ها ، خط‌کشی‌ها و ...

  |

  اعلام محدودیت های ترافیکی محورهای استان مازندران در هفته جاری

  اعلام محدودیت های ترافیکی محورهای استان مازندران در هفته جاری

  براساس اعلام پلیس راه کشور ، تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز یکشنبه سیزدهم خرداد و از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای دوشنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری از محور هراز ممنوع است .

  |

  نظرات کاربران