در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • ارتباط آسان مشتریان با شرکت رجا از طریق سامانه سراسری ۱۵۳۹


  طبق هماهنگی صورت گرفته با مخابرات ، این سامانه هم اکنون به صورت کشوری و فقط تماس با شماره تلفن ۱۵۳۹ (خطوط ثابت و تلفن همراه و امکان انتظار تا ۳۰ تماس) امکان پذیر می باشد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، به منظور ایجاد سهولت در ارتباط هموطنان گرامی با سامانه ارتباط با مشتریان شرکت حمل و نقل ریلی رجا (۱۵۳۹) ، تماس با این سامانه سراسری و کشوری شد .

  روابط عمومی و امور بین الملل شرکت حمل و نقل ریلی رجا با اعلام این خبر افزود : پیش از این هموطنان خارج از تهران باید با گرفتن شماره ۸ رقمی و کد تهران اقدام به ارتباط محدود با سامانه ارتباط با مشتریان رجا می‌کردند .

  طبق هماهنگی صورت گرفته با مخابرات ، این سامانه هم اکنون به صورت کشوری و فقط تماس با شماره تلفن ۱۵۳۹ (خطوط ثابت و تلفن همراه و امکان انتظار تا ۳۰  تماس) امکان پذیر می باشد .

  هموطنان گرامی از طریق این سامانه می توانند علاوه بر رزرو و خرید تلفنی بلیت قطارهای رجا نسبت به کسب اطلاعات سفر با قطارهای این شرکت اعم از : تخفیفات و تسهیلات دوره ای ، برنامه حرکت قطارها، بهای بلیت و ... اقدام کرده یا پیشنهاد ، انتقاد یا شکایات خود را مطرح و پیگیری کنند .

  شرکت رجا به منظور تسهیل استفاده هم وطنان گرامی از قطارهای گوناگون ، خدمات تخفیفات لحظه ای در بهای بلیت را نیز از طریق سامانه اطلاع رسانی "سفر ارزان" در شبکه تلگرامی به نشانی safararzan1539@ راه اندازی کرده که متقاضیان با کسب اطلاعات لازم می توانند نسبت به خرید از طریق سامانه ۱۵۳۹ یا به روش های دیگر (خرید اپلیکیشنی، خرید اینترنتی و خرید از طرق دفاتر فروش) اقدام کنند .

  شرکت رجا پیش از این برای اولین بار در کشور و در صنعت حمل و نقل ریلی تسهیلات ویژه دیگری را در قالب بسته های سفر (رزرو هتل همزمان با خربد بلیت قطار ، تسهیل استفاده با تخفیف از حمل و نقل درون شهری  و ....) برای هم وطنان گرامی در نظر گرفته بود .
  مطالب مرتبط

  انتصاب قائم مقام شرکت راه آهن

  انتصاب قائم مقام شرکت راه آهن

  عاشوری پیش از این ، عهده دار سمت هایی از قبیل مدیرکل دفتر مهندسی شرکت رجا ، معاون اجرایی شرکت قطارهای مسافری رجاء ، معاون فنی شرکت قطارهای مسافری رجاء، مدیرکل امور اقتصادی و سرمایه گذاری ، مدیرعامل واگن پارس ، مدیرعامل شرکت راه آهن حمل و نقل ، معاون بهره برداری و سیر و حرکت راه ...

  |

  نظرات کاربران