در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • برگزاری آزمون تاسیس شرکتهای حمل‌ونقل بین المللی کالا در ۲۳ تیرماه


  هرگونه موارد لازم نیز در تارنمای آزمون ، اطلاع‌رسانی خواهد شد . آزمون ، طبق اطلاعیه قبلی در روز جمعه ۲۳ تیرماه برگزار می‌شود .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، کارت ورود به جلسه متقاضیان واجد شرایط شرکت در بیست‌ و چهارمین آزمون تاسیس شرکتهای حمل‌ونقل بین‌المللی کالا ، از روز سه‌شنبه ۲۰ الی پنجشنبه ۲۲ تیرماه سال جاری ، با مراجعه به تارنمای آزمون به نشانی transit.rmto.ir ، قابل دریافت است .

  با خاتمه مهلت ثبت‌نام متقاضیان می‌توانند کارتهای ورود به جلسه را ، در برگیرنده محل و ساعت آزمون طی روزهای ۲۰ الی ۲۲ تیرماه با مراجعه به تارنمای ثبت‌نام ، دریافت کنند .

  بر اساس این اطلاعیه هرگونه موارد لازم نیز در تارنمای آزمون ، اطلاع‌رسانی خواهد شد . آزمون ، طبق اطلاعیه قبلی در روز جمعه ۲۳ تیرماه برگزار می‌شود .

  این اطلاعیه حاکی است به مانند دوره‌های قبل ، موارد اعلامی سرفصلهای آزمون در تارنمنا ، تعهدی عرفی یا قانونی برای سازمان جهت الزام به طرح سوال از تمام یا قسمتهایی از آن منابع ایجاد نکرده و بر اساس آیین نامه مربوطه ، متقاضیان اخذ مجوز تاسیس باید از تجارب و دانش کافی علمی و کاربردی در حوزه‌های مرتبط با حمل‌ونقل بین‌المللی کالا و ترانزیت ، برخوردار باشند .
  مطالب مرتبط

  توسعه و تجهیز بندر چابهار ضرورتی اجتناب‌ناپذیر

  توسعه و تجهیز بندر چابهار ضرورتی اجتناب‌ناپذیر

  با اعمال و اجرایی نمودن تخفیفات موجود از قبیل تخفیف در حقوق ، عوارض و هزینه‌های بندری به کشتی‌های لاینر تا مرز ۹۰ درصد و تخفیف اجاره ثابت زمین در طرح‌های سرمایه‌گذاری بلندمدت ، سرعت ، سهولت و کاهش هزینه‌های ترانزیت ، صادرات و واردات کالا در بندر چابهار محقق خواهد کرد .

  |

  تسهیل تردد کالا و مسافر در کشور با احداث کریدورهای ۱۰ گانه

  تسهیل تردد کالا و مسافر در کشور با احداث کریدورهای ۱۰ گانه

  وزارت راه و شهرسازی اکنون به دنبال تکمیل این کریدورهای ۱۰ گانه در شبکه راه های کشور است و ضروری است مجلس و دولت با اختصاص منابع مورد نیاز مالی در بودجه سالیانه کشور ، زمینه تکمیل این کریدورهای های مهم شمال - جنوب ، شرق - غرب و منطقه مرکزی ایران را فراهم کند تا علاوه بر تسهیل تردد ...

  |

  نظرات کاربران