در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • احداث بیش از ۱۱/۱ کیلومتر راه روستایی در خراسان رضوی


  با اجرای این پروژه‌ها ، بیش از ۲۰۰ خانوار روستایی از راه آسفالته و مناسب بهره‌مند شدند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ،‌ مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی از بهره‌برداری بیش از ۱۱/۱ کیلومتر راه روستایی در استان خبر داد .

  محمد پارسا با اعلام این خبر افزود : اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی در راستای رسیدگی به مناطق محروم و بهره‌مندی روستاییان عزیز از راه آسفالته و مناسب ، برنامه‌ریزی گسترده‌ای را در سطح استان انجام داده تا انشاءالله تا پایان دولت دوازدهم تقریباً تمام روستاهای بالای ۵۰ خانوار استان از راه مناسب برخوردار باشند .

  وی اضافه کرد : در همین راستا و با توجه به حمایت‌های وزارت راه و شهرسازی ، عملیات بهسازی و آسفالت راه روستاهای کلاته ثم و کامه علیا – بکاول در شهرستان تربت‌حیدریه به طول ۲/۷ کیلومتر ، راه روستای کلات (راه دوم) و روستای رضو شهرستان گناباد به طول ۳ کیلومتر و راه روستایی اینچه شهباز – اینچه سابلاغ در شهرستان قوچان به طول ۱/۳ کیلومتر و مجموعاً ۷ کیلومتر راه طی چند پروژه آسفالت شده و به بهره‌برداری رسیده است .

  مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی ادامه داد : همچنین در همین راستا عملیات بهسازی و آسفالت راه روستایی طزر – چشام در شهرستان سبزوار به طول ۲/۱ کیلومتر و راه روستای ارغش در شهرستان نیشابور به طول ۲ کیلومتر نیز اجرا شده است . با اجرای این پروژه‌ها ، بیش از ۲۰۰ خانوار روستایی از راه آسفالته و مناسب بهره‌مند شدند .
  مطالب مرتبط

  افتتاح ۵۰۰ کیلومتر راه و بزرگراه در بیش از ۲۰ استان کشور در نیمه اول سال جاری

  افتتاح ۵۰۰ کیلومتر راه و بزرگراه در بیش از ۲۰ استان کشور در نیمه اول سال جاری

  تکمیل پروژه‌هایی که به نوعی گلوگاه ترافیکی منطقه محسوب می‌شود و پروژه‌هایی که نقش مهمی در ایمنی بیشتر مسیر، تسریع در حمل و نقل ، موثر در گردشگری زیارتی و سیاحتی و توسعه استان‌های همجوار دارند ، در اولویت‌های دیگر قرار دارند .

  |

  نظرات کاربران