در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • انجام پرواز تهران - اراک با هواپیمای ATR جدید


  قیمت بلیت هواپیما برای رفت و برگشت از اراک به تهران یک میلیون و ۳۲۰ هزار ریال تعیین شده است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیر فرودگاه اراک گفت : خط پرواز تهران - اراک با هواپیمای ۷۰ نفره ATR توسط شرکت ایران‌ایر از امروز پنجشنبه ۲۵ خرداد آغاز به کار کرد .

  رحیم حسین‌نسب گفت : این پروازها با جدیدترین هواپیماهای خریداری شده پس از برجام؛ در هفته در چهار نوبت، روزهای شنبه ، یکشنبه ، پنجشنبه و جمعه انجام می‌شود . ساعت پرواز برای روزهای پنجشنبه راس ساعت ۲۰:۳۰ از تهران به اراک و ساعت ۲۱:۳۰ از اراک به تهران انجام می شود و مدت پرواز ۳۰ دقیقه است .

  مدیر فرودگاه اراک با یادآوری ، آزادسازی قیمت بلیت توضیح داد : سازمان هواپیمایی جمهوری اسلامی بدون چارتر بلیت را بفروشد و این حسن باعث شده بلیت بدون واسطه در اختیار مسافران قرار گیرد . قیمت بلیت هواپیما برای رفت و برگشت از اراک به تهران یک میلیون و ۳۲۰ هزار ریال تعیین شده است .

  وی بیان کرد: هم اینک فرودگاه اراک برای مشهد، عتبات عالیات و عسلویه پرواز دارد . نخستین گروه از زائران عتبات عالیات استان مرکزی سال گذشته به تعداد ۱۶۰ نفر در قالب چهار کاروان زیارتی از فرودگاه اراک به مقصد نجف اشرف حرکت کردند .

  پروژه تطویل باند فرودگاه اراک از سه هزارمتر به سه هزار و ۷۰۰ متر ، اجرای استریپ های دوطرف باند فرودگاه ، هرکدام به عرض ۷۵ متر و طول سه هزار و ۷۰۰ متر و همچنین اجرای حدود هفت هزار و ۶۰۰ متر لایتینگ باند با صرف اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال در دولت تدبیر و امید صورت گرفته و این فرودگاه آمادگی لازم را برای پروازهای داخلی و خارجی را دارد .
  مطالب مرتبط

  راه‎اندازی پروازهای عتبات عالیات فرودگاه اراک در گرو استقرار کنسولگری عراق در این شهر

  راه‎اندازی پروازهای عتبات عالیات فرودگاه اراک در گرو استقرار کنسولگری عراق در این شهر

  لیست درخواستی سازمان حج و زیارت استان مرکزی برای پرواز به عتبات عالیات ۱۲۰ نفره است که این امر برای شرکت های هواپیمایی مقرون به صرفه نیست و در صورتی که کاروان‎های سازمان حج و زیارت استان برای سفر به عتبات عالیات به ۱۶۰ نفر افزایش یابد ، استانداری مرکزی برای یک ماه هزینه تعداد ...

  |

  احتمال ورود چند فروند هواپیمای ATR تا سه ماه آینده

  احتمال ورود چند فروند هواپیمای ATR تا سه ماه آینده

  شرکت فرانسوی – ایتالیایی ای. تی. آر اعلام کرده است که تعدادی هواپیما می‌تواند در طول سه ماه آینده به ایران ایر تحویل دهد و در حال تامین اعتبارات برای تحویل هواپیماهای ای. تی.آر هستیم .

  |

  واکنش مشاور وزیر راه و شهرسازی به اظهارات وزیر خزانه‌داری آمریکا

  واکنش مشاور وزیر راه و شهرسازی به اظهارات وزیر خزانه‌داری آمریکا

  اگر اروپایی‌ها می‌گویند از برجام خارج نمی‌شوند این موضوع درست است و شرایط جدید نباید عطف به ما سبق شود و قرارداد با ایرباس باید مانند آنچه به توافق رسیده‌ایم به اجرا برسد . حال اگر موضوع برجام نباشد و مجوزهایی که در گذشته صادر شده باطل اعلام شود در این صورت شرایط فرق خواهد ...

  |

  نظرات کاربران