در حال بارگذاری ...
 • نصب ۱۵ دوربین ثبت تخلف در جاده های کهگیلویه و بویراحمد


  سال ۱۳۹۵ نسبت به سال ۱۳۸۴ (سال بحرانی در تعداد تصادفات جرحی و منجر به فوت) با وجود افزایش چندین برابری حجم ترافیک و تعداد وسایل نقلیه عبوری کاهش چشمگیر ۲۶ درصدی تعداد تصادفات جرحی و منجر به فوت در جاده‌های استان را شاهد بودیم .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان کهگیلویه و بویراحمد گفت : ۱۵ دوربین ثبت تخلف جدید در محورهای مواصلاتی استان با هدف کاهش تصادفات و تلفات جاده‌ای و نیز ارتقای سطح ایمنی جاده‌های استان نصب می‌شود .

  علی خوان‌پایه با بیان اینکه پیش از این چهار دوربین ثبت تخلف در محورهای مواصلاتی نصب شده بود افزود : از هفته آینده این دوربین‌ها در محورهای مواصلاتی پرترافیک استان از جمله محور یاسوج – سمیرم ، یاسوج ـ. بابامیدان ، گچساران ـ بابامیدان و نیز گچساران ـ بهبهان نصب می‌شود .

  وی از کاهش ۳۳.۳ درصدی تلفات جاده‌ای در ایام نوروز امسال نسبت به مدت مشابه پارسال در محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت : این تلفات در فروردین ماه امسال هم ۱۵ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافته است .

  خوان‌پایه ادامه داد : سال ۱۳۹۵ نسبت به سال ۱۳۸۴ (سال بحرانی در تعداد تصادفات جرحی و منجر به فوت) با وجود افزایش چندین برابری حجم ترافیک و تعداد وسایل نقلیه عبوری کاهش چشمگیر ۲۶ درصدی تعداد تصادفات جرحی و منجر به فوت در جاده‌های استان را شاهد بودیم . تلاش ، تعامل و هماهنگی هر چه بیشتر بین دستگاه‌های متولی در استان علت اصلی این کاهش است . پارسال بیش از ۵۴۶ هزار تن کالا و بیش از یک میلیون مسافر در استان از طریق ناوگان عمومی جابه‌جا شده‌اند .
  مطالب مرتبط

  لزوم أخذ مجوزهای قانونی لازم برای واردات کامیون‌های زیر سه سال ساخت

  لزوم أخذ مجوزهای قانونی لازم برای واردات کامیون‌های زیر سه سال ساخت

  متقاضیان خرید این گونه ناوگان می‌بایست مترصداطلاع رسانی زمان آغاز اجرایی شدن طرح باشند و قبل از هرگونه اقدام و ثبت‌نام ، نسبت به اخذ واطمینان از مجوزهای لازم از سوی واردکنندگان از جمله سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ، سازمان توسعه تجارت و گمرک جمهوری اسلامی ایران آگاهی ...

  |

  تاکید بر تجهیز پایانه برکت توسط سازمان راهداری

  تاکید بر تجهیز پایانه برکت توسط سازمان راهداری

  مقرر شد ، دبیرخانه کمیسیون ایمنی راه‌ها گزارش کامل بازدید از مرزهای مهران ، چذابه و شلمچه را به حوزه وزارتی ارسال کند و هر یک از دستگاه‌ها طی مراسمی از عوامل دست‌اندرکار (رانندگان شرکت‌های حمل‌و نقل و نیروهای امدادی) در مراسم اربعین ۹۸ تقدیر و تشکر به عمل آورند .

  |

  نظرات کاربران