در حال بارگذاری ...
 • نصب ۱۵ دوربین ثبت تخلف در جاده های کهگیلویه و بویراحمد


  سال ۱۳۹۵ نسبت به سال ۱۳۸۴ (سال بحرانی در تعداد تصادفات جرحی و منجر به فوت) با وجود افزایش چندین برابری حجم ترافیک و تعداد وسایل نقلیه عبوری کاهش چشمگیر ۲۶ درصدی تعداد تصادفات جرحی و منجر به فوت در جاده‌های استان را شاهد بودیم .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان کهگیلویه و بویراحمد گفت : ۱۵ دوربین ثبت تخلف جدید در محورهای مواصلاتی استان با هدف کاهش تصادفات و تلفات جاده‌ای و نیز ارتقای سطح ایمنی جاده‌های استان نصب می‌شود .

  علی خوان‌پایه با بیان اینکه پیش از این چهار دوربین ثبت تخلف در محورهای مواصلاتی نصب شده بود افزود : از هفته آینده این دوربین‌ها در محورهای مواصلاتی پرترافیک استان از جمله محور یاسوج – سمیرم ، یاسوج ـ. بابامیدان ، گچساران ـ بابامیدان و نیز گچساران ـ بهبهان نصب می‌شود .

  وی از کاهش ۳۳.۳ درصدی تلفات جاده‌ای در ایام نوروز امسال نسبت به مدت مشابه پارسال در محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت : این تلفات در فروردین ماه امسال هم ۱۵ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافته است .

  خوان‌پایه ادامه داد : سال ۱۳۹۵ نسبت به سال ۱۳۸۴ (سال بحرانی در تعداد تصادفات جرحی و منجر به فوت) با وجود افزایش چندین برابری حجم ترافیک و تعداد وسایل نقلیه عبوری کاهش چشمگیر ۲۶ درصدی تعداد تصادفات جرحی و منجر به فوت در جاده‌های استان را شاهد بودیم . تلاش ، تعامل و هماهنگی هر چه بیشتر بین دستگاه‌های متولی در استان علت اصلی این کاهش است . پارسال بیش از ۵۴۶ هزار تن کالا و بیش از یک میلیون مسافر در استان از طریق ناوگان عمومی جابه‌جا شده‌اند .
  مطالب مرتبط

  روان سازی و تسهیل‌گری در طرح نوسازی ناوگان برون‌شهری

  روان سازی و تسهیل‌گری در طرح نوسازی ناوگان برون‌شهری

  چهار گروه شامل کارخانجات تولید کننده ، شرکت‌های حمل و نقل سراسری توانمند ، وارد کنندگان خودروهای سنگین و مالکان خودروهای فرسوده می‌توانند با ثبت نام در سامانه و پس از تایید سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ، مراحل ثبت درخواست را سپری کنند تا پس از تایید در سامانه جامع ...

  |

  نظرات کاربران