در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • تسریع در عملیات بارگیری با احداث خط ۱۷ بارگیری ایستگاه چغارت


  بیش از این روزانه بطور متوسط ۱۷۹ واگن به وزن ۱۴هزار و ۶۲۳ تن بارگیری انجام می شد که با عملیات احداث خطوط و بهسازی های اخیر ، ۲۰واگن به وزن ۱۴۰۰ تن به بارگیری ها اضافه شده است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، به منظور تسریع در عملیات بارگیری و میزان بار جابجا شده در ایستگاه چغارت ، خط ۱۷ بارگیری در ایستگاه مذکور احداث و مورد بهره برداری قرار گرفت .

  سید مصطفی داودی مدیر کل راه آهن یزد در این باره عنوان کرد؛ به منظور افزایش میزان بارگیری و واگن های بارگیری شده ، خط ۱۷در ایستگاه چغارت احداث شد که در نتیجه روزانه حدود ۲۰ دستگاه واگن به وزن ۱۴۰۰تن به بارگیری معدن مذکور اضافه شده است .

  وی تصریح کرد : احداث خط ۱۷ بطول ۵۰۰متر طی مدت ۳ ماه ، بهسازی خط ۶ ایستگاه به طول ۴۵۰ متر ، احداث خط دوم خروجی چغارت و ورودی طرح فراوری به طول ۶۰۰متر ، از مهمترین دستاوردهای شرکت بمنظور افزایش بارگیری بوده است .

  داودی خاطر نشان کرد ، بیش از این روزانه بطور متوسط ۱۷۹ واگن به وزن ۱۴هزار و ۶۲۳ تن بارگیری انجام می شد که با عملیات احداث خطوط و بهسازی های اخیر ، ۲۰واگن به وزن ۱۴۰۰ تن به بارگیری ها اضافه شده است .
  مطالب مرتبط

  لزوم بهره گیری از توان نهادهای مالی کشور برای توسعه حمل و نقل ریلی

  لزوم بهره گیری از توان نهادهای مالی کشور برای توسعه حمل و نقل ریلی

  در کنار ایجاد مزیت رقابتی و افزایش پاسخگویی بایداز ساختار وظیفه ای به سمت ساختار عملکردی حرکت کنیم و در پی آن بتوانیم از سهم ۴۲ میلیون تنی کنونی به رقم بالاتری از سهم بازار ۴۰۰میلیون تنی بار در کشور برسیم .

  |

  آغاز عملیات سه پروژه عظیم در راه آهن یزد

  آغاز عملیات سه پروژه عظیم در راه آهن یزد

  به منظور ارتقای ایمنی و به حداقل رساندن خطای انسانی ، پروژه علائمی کردن ایستگاه مبارکه در سال ۹۵ مطرح و در دستور کار ناحیه قرار گرفت که با اعتبار ۳۲ میلیارد ریال به بهره برداری رسید

  |

  استقرار تیم نظارتی گمرک در راه آهن یزد

  استقرار تیم نظارتی گمرک در راه آهن یزد

  در حال حاضر مقادیری کالا از قبیل کاشی و سرامیک ، مواد شوینده ، رول های پلاستیکی ، چینی آلات و روغن های صنعتی از خطوط بازرگانی ایستگاه یزد بارگیری وبه کشورها آسیای میانه حمل می شود .

  |

  نظرات کاربران