در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • برقراری پرواز هفتگی تهران - رشت - اصفهان از فرودگاه سردار جنگل رشت


  با دستور وزیر محترم راه و شهرسازی مبنی بر استقرار یک فروند هواپیمای جدید ATR که اخیرا توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی خریداری شده است در فرودگاه سردار جنگل رشت , برقراری مسیرهای جدید و پرواز اول صبح به تهران در آینده نزدیک صورت خواهد گرفت .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، با ورود هواپیماهای ATR به ناوگان هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ، پرواز تهران - رشت - اصفهان و بالعکس از روز دوشنبه ۲۹ خرداد بصورت هفتگی از فرودگاه سردار جنگل رشت راه اندازی می شود .

  غلامرضا کریم آقایی مدیر کل فرودگاه گیلان در این باره گفت : بر اساس مکاتبه شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی شعبه گیلان ، قرار است از روز دوشنبه ۲۹ خرداد پرواز تهران - رشت - اصفهان و بالعکس راه اندازی شود و فرودگاه سردار جنگل آمادگی ارایه سرویس های هوانوردی و فرودگاهی را به این پرواز دارد .

  وی با اشاره به اینکه این پرواز در راستای افزایش ناوگان هوایی جدید در کشور راه اندازی شده افزود : با پیگیری هایی که اداره کل فرودگاه گیلان انجام داده و حمایت های استاندار محترم گیلان و دستور وزیر محترم راه و شهرسازی مبنی بر استقرار یک فروند هواپیمای جدید ATR که اخیرا توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی خریداری شده است در فرودگاه سردار جنگل رشت , برقراری مسیرهای جدید و پرواز اول صبح به تهران در آینده نزدیک صورت خواهد گرفت .

  کریم آقایی همچنین افزود : فرودگاه سردار جنگل رشت که در ۱۱ تیر ۱۳۷۴ توسط هیات وزیران به عنوان فرودگاه بین المللی مصوب شده است آمادگی پذیرش پروازهای داخلی و خارجی را دارد ضمن اینکه کرارا بر تملک ۱۶۰ هکتار از اراضی اطراف این فرودگاه جهت توسعه سطوح پروازی تاکید شده , تقاضا داریم نمایندگان محترم گیلان در مجلس شورای اسلامی برای توسعه تنها فرودگاه این استان اعتبارات لازم را جهت خرید و تملک ۱۶۰ هکتار از اراضی اطراف فرودگاه از مجاری قانونی تخصیص نمایند .
  مطالب مرتبط

  دستورات رئیس جمهور در خصوص بررسی تخلف واردات و فروش خودروهای خارجی

  دستورات رئیس جمهور در خصوص بررسی تخلف واردات و فروش خودروهای خارجی

  به وزیر دادگستری دستور می دهم در رسیدگی به تخلفات تعزیراتی افراد و شرکت هایی که از طریق تقلب ، گرانفروشی ، احتکار و اخلال در نظام عرضه و تقاضا به منافع نامشروع دست یافته اند تسریع کند و نسبت به اعمال مجازات های مقرر اقدام نماید .

  |

  ضرورت کاهش تلفات جاده ای در استان کرمان

  ضرورت کاهش تلفات جاده ای در استان کرمان

  استان کرمان با داشتن ۱۱ هزار کیلومتر از راههای کشور نقش حساسی را در ترانزیت و انتقال بار و مسافر جاده ای برعهده دارد که باید به لحاظ تخصیص اعتبارات نگاه جدیدی به زیرساختهای جاده ای این استان بشود .

  |

  نظرات کاربران