در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • اجرای عملیات دوربرگردان تقاطع فارسجین در قزوین


  با توجه به ارتقای محور و چهارخطه شدن آن به صورت دو باند رفت و برگشت به صورت مجزا و همچنین با توجه به رفوژ کم باند احداثی نسبت به جاده موجود و مطابق آیین‌نامه طرح هندسی راه‌ها ، احداث دوربرگردان ضروری است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین گفت : اجرای عملیات دوربرگردان تقاطع فارسجین در محور تاکستان - ابهر با برآورد اعتباری بالغ بر ۲۹ میلیارد ریال به زودی آغاز می‌شود .

  جعفر قزوینیان با اعلام این خبر گفت : عملیات اجرایی دوربرگردان تقاطع فارسجین که در محل تقاطع ورودی شهر فارسجین با جاده تاکستان - ابهر (محور قدیم قزوین – زنجان) واقع شده ، به زودی آغاز می‌شود .

  وی ضمن تشریح جزییات این عملیات افزود : طول کامل این طرح دو و نیم کیلومتر و اعتبار این پروژه نیز بالغ بر ۲۹ میلیارد ریال برآورد شده که از محل اعتبارات پروژه‌های وزارت راه و شهرسازی تأمین شده است . قرارداد اجرای این پروژه با پیمانکار بسته شده و مراحل تحویل زمین نیز انجام گردیده و عملیات اجرایی آن به زودی آغاز می‌شود .

  مدیر ساخت و توسعه راه‌های این اداره کل همچنین بیان کرد : با توجه به ارتقای محور و چهارخطه شدن آن به صورت دو باند رفت و برگشت به صورت مجزا و همچنین با توجه به رفوژ کم باند احداثی نسبت به جاده موجود و مطابق آیین‌نامه طرح هندسی راه‌ها ، احداث دوربرگردان ضروری است .

  وی افزود : با توجه به ترانزیتی بودن این جاده و ترافیک ایجاد شده توسط خودروهای عبوری سواری و به خصوص خودروهای سنگین و همچنین اتصال مستقیم ورودی شهر فارسجین و کارخانه شیشه به این محور ، احداث این دوربرگردان در محل تقاطع باعث افزایش ایمنی، کاهش حوادث رانندگی و تسهیل در عبور و مرور خواهد شد .
  مطالب مرتبط

  رانندگان سواری و کرایه کشور در انتظار مساعدت دولت در بحث یارانه بیمه

  رانندگان سواری و کرایه کشور در انتظار مساعدت دولت در بحث یارانه بیمه

  ناوگان حمل و نقل ما فرسوده است و باید ناوگانی داشته باشیم که جدا از ایمن و استاندارد بودن در شأن مردم و رانندگان کشورمان باشد . با این حال تسهیلات داده شده و نوسازی ناوگان عمومی باید مقرون به صرفه باشد و امیدواریم با همراهی دولت بتوانیم تسهیلاتی ارزان در اختیار بگیریم .

  |

  عزم و اراده محکم وزارت راه و شهرسازی برای حل مشکلات رانندگان و کامیونداران

  عزم و اراده محکم وزارت راه و شهرسازی برای حل مشکلات رانندگان و کامیونداران

  وقتی برای شرکت حمل و نقلی که در روز سه تا چهار بارنامه صادر می‌کند ، صرفه اقتصادی نداشته باشد به جای ۸ درصد کمیسیون قانونی ۲۰ تا ۳۰ درصد کمیسیون دریافت می‌کند . این ساختار باید اصلاح شود و اجزای حمل و نقل در جایگاه اصلی خودشان تعریف شوند .

  |

  ضرورت تهیه سند برنامه جامع نیروی انسانی توسط شرکت‌ها و سازمان‌ها

  ضرورت تهیه سند برنامه جامع نیروی انسانی توسط شرکت‌ها و سازمان‌ها

  سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته وزارت راه و شهرسازی در این راستا می‌بایست سند برنامه جامع نیروی انسانی را تهیه و تدوین کرده و طی برنامه‌های پنج‌ساله ، چشم‌انداز آینده نیروی انسانی مورد نیاز را ترسیم نمایند و براساس این برنامه مجوزهای جذب نیروهای مورد نظر از سازمان امور اداری ...

  |

  وزارت راه و شهرسازی پیشرو در راه اندازی میز خدمت

  وزارت راه و شهرسازی پیشرو در راه اندازی میز خدمت

  در بهمن سال ۹۶ و در ارزیابی صورت گرفته پس از ابلاغ میز خدمت تنها وزارتخانه‌ای که میز خدمت آن راه‌اندازی و به ارائه سرویس پرداخته بود ، وزارت راه و شهرسازی بود که نشان می دهد این مجموعه در این امر پیشرو بوده است .

  |

  نظرات کاربران