در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • جزئیات انتقال مواد غذایی به قطر توسط هواپیمای ایران‌ایر


  انتقال این مواد غذایی به قطر ، از طریق فرودگاه‌های تهران و شیرا‌ز انجام شده است که همان‌طور که گفته شد ، بنا به درخواست کشور قطر ، افزایش می‌یابد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، یک مقام مسئول ایران‌ایر گفت : کشور ایران توسط شرکت هواپیمایی ایران‌ایر تاکنون در قالب چهار پرواز مواد غذایی و سبزیجات از فرودگاه‌‌های تهران و شیراز به قطر فرستاده است .

  شاهرخ نوش‌آبادی اظهار داشت : پس از موضوع تحریم قطر توسط چهار کشور‌ مصر ، عربستان ، امارات و بحرین ، شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ، تاکنون در قالب چهار پرواز ، مواد غذایی و سبزیجات به کشور قطر منتقل کرده است . ایران‌ایر آمادگی دارد متناسب با نیاز و درخواست کشور و مردم قطر پروازهای باری دیگر به این کشور داشته باشد .

  نوش‌آبادی با اشاره به اینکه ایران‌ایر ۳ فروند هواپیمای کارگو (باری) شامل دو فروند ایرباس و یک فروند بوئینگ ۷۴۷ در ناوگان خود دارد ، بیان کرد : این چهار پرواز هواپیماهای باری ایران‌ایر به قطر ، با بوئینگ ۷۴۷ انجام شده است . انتقال این مواد غذایی به قطر ، از طریق فرودگاه‌های تهران و شیرا‌ز انجام شده است که همان‌طور که گفته شد ، بنا به درخواست کشور قطر ، افزایش می‌یابد .
  مطالب مرتبط

  آشنایی با هواپیمای ایرباس A۳۳۰-۲۰۰

  آشنایی با هواپیمای ایرباس A۳۳۰-۲۰۰

  ایرباس A۳۳۰-۲۰۰ در حداکثر چینش صندلی خود توانایی حمل ۴۰۶ نفر را دارد ، اما ایرلاین‌ها معمولا از این ظرفیت استفاده نمی‌کنند . استفاده از صندلی‌های راحت‌تر و چینش صندلی در دو کلاس تجاری و اقتصادی باعث می‌شود تعداد صندلی‌ها در این هواپیما معمولا کمتر از حداکثر ظرفیت آن باشد .

  |

  متحمل شدن خسارات جدی با عدم تحویل هواپیما به ایران

  متحمل شدن خسارات جدی با عدم تحویل هواپیما به ایران

  پس از امضای برجام ، ایران ایر دویست فروند هواپیما سفارش داد که قرار شد ۲۰ فروند آن توسط ای.تی.آر تحویل داده شود . این شرکت که تحت مالکیت مشترک ایرباس و «لئوناردو» ایتالیا قرار دارد ، تاکنون هشت فروند از این هواپیماها را به ایران تحویل داده است .

  |

  تحول در عملیات پروازی شرکت ایران ایر با ورود هواپیمای ATR

  تحول در عملیات پروازی شرکت ایران ایر با ورود هواپیمای ATR

  ای‌تی‌آر رفته رفته در صنعت هوایی ایران جا افتاده است ، اما در روزهای اول نگرش به هواپیما منفی بود . حتی کسانی که از سیستم هوانوردی دور نبودند می‌گفتند این هواپیما ملخی و قدیمی است . بسیاری از مسافران می‌ترسیدند و فکر می‌کردند که هواپیما نو نیست . البته این مساله الان بسیار ...

  |

  نظرات کاربران